21. İTÜ Sektör Günleri yine bomba gibi geliyor!

No Comments

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından katılımcılara  çalışabilecekleri sektörleri tüm yönüyle tanıtma amacıyla  yıllardır düzenlenen Sektör Günleri’nde bu kez İlaç Sektörü’nün liderleri ağırlanacak!

Dünyadaki en geniş ekonomik hacme sahip sektörlerden İlaç Sektörü’nün lider firmaları GlaxoSmithKline, Bayer, Pfizer ve Abdi İbrahim’den katılacak yöneticiler sektörü değerlendirecek, tecrübelerini aktaracak ve iş dünyasının teknoloji ile birlikte değişen dinamiklerini yorumlayacaklar.

Üstelik öğrencilere hayal ettikleri şirketlerin üst düzey yöneticileriyle tanışma, onlarla fikir alışverişinde bulunma ve sektörü yönetici bakış açısıyla değerlendirebilme fırsatını veren bu etkinlik tamamen ücretsiz!

İTÜ Sektör Günleri’nde katılımcıları bir de sürpriz bekliyor!

Günün son oturumunda Uykusuz dergisinin en sevilen karikatüristlerinden Ersin Karabulut da 21. İTÜ Sektör Günleri kapsamında öğrencilerle buluşacak!

26 Kasım 2014 Çarşamba günü İTÜ Maçka Kampüsü’nde gerçekleşecek etkinliğe okul, bölüm, sınıf ayrımı olmadan herkes  katılabilmektedir.

Başvurular için www.ituemk.org adresini ziyaret edip kayıt formunu doldurabilir ya da kariyer.net üzerinden CV’niz ile başvuru yapabilirsiniz.

* Organizasyona katılım ücretsizdir.

* Katılımcılara gün sonunda sertifika verilecektir.

* Stratejik Partner: ‘’Kariyer.net’’

* Ayrıntılı bilgi ve kayıt için: www.ituemk.org

Basın bültenlerinizi Türkiye'ye ya da hedeflediğiniz ülkelere dağıtın, markanız medyada daha fazla yer alsın daha fazla konuşulsun.

More from our blog

See all posts
No Comments