“212’NİN GİRİŞİMCİ ÇOCUKLARI” Lösemili Kardeşleri İçin Kolları Sıvadılar – Açılış Töreni

No Comments

2-24 Kasım 2013 tarihleri arasında, 212 İstanbul Power Outlet tarafından gerçekleştirilen “212’nin Girişimci Çocukları” yarışması, “Lösemili Çocuklar Haftası”nda başlıyor. 9-12 yaş aralığındaki 26 çocuk, 212 İstanbul Power Outlet’ te gerçekleşecek yarışmada 4 hafta boyunca lösemili kardeşleri için omuz omuza vererek stantlarını açıyorlar. Girişimci çocuklar, stantlardan elde edecekleri tüm gelirleri LÖSEV’e bağışlayarak lösemili kardeşlerine destek oluyorlar.

“212’nin Girişimci Çocukları” yarışması, çocuklara girişimcilik ruhu kazandırmayı hedeflerken; çocukların takım ruhunu keşfetmeleri, parlak pazarlama fikirleri üreterek yaratıcılıklarını geliştirmelerini ve paylaşma duygusunu geliştirme yönünde katkılar yapmayı amaçlıyor. 2 kişilik takımlar halinde yarışacak çocuklar; kendilerine ürünlerle birlikte teslim edilen standlarını yıldızlaştırmak için girişimci ruhlarını ortaya koyacaklar. 4 hafta sürecek yarışma sonrasında standlarını en iyi yöneten 3 takım belirlenecek ve çocuklar başarılarını özel ödüllerle taçlandıracaklar. Ayrıca, tüm girişimci çocukları da sürpriz ödüller bekliyor.

Bağcılar Belediyesi Belediye Başkanı Lokman ÇAĞIRICI, LÖSEV Halkla İlişkiler Yöneticisi Esra SEREZLİ ve 212 İstanbul Power Outlet yetkililerinin katılımıyla gerçekleştirilecek açılış töreninin ardından minik girişimciler için heyecanlı yarışma başlayacak.

Açılış Töreni:
Tarih : 2 Kasım 2013 Cumartesi
Yer : 212 İstanbul Power Outlet -2. kat
Program: 13:00 Açılış konuşması
13:05 Bağcılar Belediyesi Belediye Başkanı Lokman ÇAĞIRICI
13:10 LÖSEV Halkla İlişkiler Yöneticisi Esra SEREZLİ
13:20 212 İstanbul Power Outlet Yetkilileri
13:30 Kurdele kesimi ve açılış töreni
Proje Hakkında Detaylı Bilgi:
www.212ningirisimcicocuklari.com

Basın bültenlerinizi Türkiye'ye ya da hedeflediğiniz ülkelere dağıtın, markanız medyada daha fazla yer alsın daha fazla konuşulsun.

More from our blog

See all posts
No Comments
 

Yorum Yap