30 Yıllık Türk Markası Dagi Tanınmış Marka Oldu

No Comments

Modaya bakış açısı ve çizgisi ile fark yaratan, ürünleri ile ulusal ve uluslararası arenada tercih edilen bir marka olan Dagi, Türk Patent Enstitüsü tarafından Tanınmış Marka olarak kabul edildi.

Türk Patent Enstitüsü nezdinde Altınbaş, Ayakkabı Dünyası, Lescon gibi pek çok tanınmış markanın bulunduğu listeye artık Dagi de eklendi.

Vekillik işlemlerinde 13 yıldır Grup Ofis Marka Patent ile birlikte yol alan Dagi’nin, orijinal marka olma özelliği taşıyor olduğu, ürünlerde ve hizmet anlayışlarında kalite standardının sağlandığı, reklam tanıtım harcamalarının yoğun olduğu, geniş dağıtım ağının oluştuğu, özellikle iç giyim alanında yaygın olarak bilinir olduğu göz önünde bulundurularak tanınmış marka başvurusu Grup Ofis Marka Patent aracılığıyla gerçekleşti.

1984 yılından beri ürettiği iç giyim, pijama, gecelik, eşofman, büyük beden, hamile ve lohusa kıyafetleri, mayo, deniz şortu ürünleri ile hizmet veren Dagi’nin tanınmış marka başvurusu, yapılan araştırmalar ve incelemeler sonucu Türk Patent Enstitüsü nezdinde kabul edilmiş ve tanınmış markalar listesinde yerini almıştır.

Basın bültenlerinizi Türkiye'ye ya da hedeflediğiniz ülkelere dağıtın, markanız medyada daha fazla yer alsın daha fazla konuşulsun.

More from our blog

See all posts
No Comments