AHMET TURGUT Garip Usta’da kitapseverlerle buluşuyor…

No Comments

Kurtlar Vadisi Dizisi Senaristlerinden ve Kerbela’yı ilk defa kaleme alan başarılı yazar Ahmet Turgut, Garip Usta Pastaneleri Şubelerinde kitaplarını imzalıyor…

1994 yılından beri pastanecilik üzerine hizmet veren ve bugün pastane-restoran konseptinde, Türkiye’nin en büyük zincirleri arasında yer alma yolunda ilerleyen Garip Usta Pastaneleri, müşterilerine sosyal aktiviteler sunan bir pastane-restoran konsepti ile farklı etkinliklere imza atıyor. Bu etkinlikler kapsamında, müşterilerini başarılı yazarlarla buluşturmak amacıyla, ilk etkinliği başarılı yazar Ahmet Turgut’u konuk ederek gerçekleştiriyor. Kurtlar Vadisi Dizisi senaristlerinden olan, özellikle Kerbela’yı ilk defa yazan yazar olarak bilinen ve son dönemde “Aşkın Şehidi” romanı ile başarısını sürdürerek geniş bir okuyucu kitlesine sahip olan  Ahmet TURGUT, Garip Usta Pastaneleri’nin sıcak ve samimi konseptinde kitapseverlerle buluşuyor.

Ahmet TURGUT, 13 Nisan 2013 saat 14:00’te Garip Usta Avcılar Şubesi’nde; 14 Nisan 2013 tarihinde saat 14:00’te ise Garip Usta Beylikdüzü Şubesi’nde değerli kitaplarını imzalayacak.

“Pastaneler eskiden bu yana en özel anların yaşandığı, insanların sosyalleştiği ve keyifli zaman geçirdikleri önemli mekanlardı” diyen Garip Usta İşletme Sahibi Selçuk Gök, bu geleneği devam ettirmek ve Garip Usta Pastanelerini aynı zamanda kültür-sanat etkinliklerinin önemli mekanlarından biri haline getirmek istediklerini belirtiyor. Bu nedenle, Garip Usta Pastaneleri,  müşterilerinin sosyal hayatlarını renklendirecek çeşitli kültür-sanat etkinlikleriyle müşterilerini buluşturabilmek adına bir çok etkinlik düzenlemeye devam edecek.

 

GARİP USTA PASTANELERİ:

18 yıldır en tatlı zamanlarda…

1994 yılından bugüne uzanan bir lezzet ustalığı olan Garip Usta, müşteri odaklı ve kaliteli hizmet anlayışı, hijyenik üretimi, zengin menüleri ve pastane ürünleri ile 3 şubesinde hizmet vermektedir.

Garip Usta; pastacılıktaki gelenekselliğini ve ustalığını koruyarak, Türk ve dünya mutfağından vazgeçilmez lezzetleri de yine aynı ustalıkla, konforlu ve sıcak konseptinde müşterileriyle buluşturmaktadır. Mevsiminde, en taze ürünleri, kaliteli malzemeleri tercih ederek kaliteli hizmet ve sağlıklı gıda ilkesinden vazgeçmeyen Garip Usta; aynı zamanda her sektörden bir çok büyük kuruma da hizmet vermektedir. Yanısıra, büyük-küçük çeşitli organizasyonlarda ve etkinliklerde zengin ürün çeşidi ile hizmet vermektedir.

Basın bültenlerinizi Türkiye'ye ya da hedeflediğiniz ülkelere dağıtın, markanız medyada daha fazla yer alsın daha fazla konuşulsun.

More from our blog

See all posts
No Comments
 

Yorum Yap