Aktivist Dergi 4.Sayısıyla Yayında

No Comments

İnteraktif özellikleriyle dikkat çeken ve online platformda yayın yapan “Değerler” ana temalı Aktivist Dergi ’nin 4.sayısı yayınlandı.

Gelişim, değişim ve yenilenme konulu haber ve röportajların yer aldığı Aktivist Dergi, içerisinde yer alan her biri alanında uzman yazarlarıyla 14 Şubat 2014’te 4.sayısını okurlarıyla buluşturdu. Yayınladığı haber, röportaj ve köşe yazılarını tamamen özgün ve yazar imzalı olarak hazırlayan dergi, Türkiye’nin “değerler” ana temalı ilk interaktif dijital dergisi.

4.sayısında “Yenilenmek” kavramını dosya olarak masaya yatıran Aktivist, Prof. Dr. Ahmet Maranki, Girşim Savaşçısı, Feng Shui Uzmanı Osman Can Aydoğmuş ve Kişisel Gelişim Uzmanı Emilio Mercuriali ile sağlıkta, evde, işte ve ruhta yenilenme konularını işledi.

Ayın değeri olarak “Şefkat, Merhamet ve Affetmek”e dikkat çeken Aktivist, Aruna Ladva’nın yazısında “Yunancada merhametin karşılığı efsplahnia, kalbimdeki en iyiyi ortaya çıkarmak anlamına gelir; bu ifade anlayışımı zenginleştirir. ” diyerek merhameti ve diğer değerleri yeniden tanımladı.

Her sayısında yer alan Siftah Köşesiyle, yeni açılan bir işletmeyi ücretsiz tanıtarak, gelişmelerine destek olmayı amaçlayan Aktivist’in yeni sayısının konuğu ise Hayat Bilgisi oldu. Kütüphane, gezi, sinematek ve diskotek danışmanlıkları gibi kişiselleştirilmiş danışmanlık hizmetlerinin de verildiği okulda kültür sanat alanında eğitimler de veriliyor.

Kapak Röportajını Tuna Kiremitçi ile yapan ve yine kapağında Atlas grubuna ait “Tabanca” adlı şarkıyı okurlarına dinleten Aktivist’te yer alan diğer röportajlar ise şöyle: Kısa sürede bir internet fenomeni haline gelen Listelist.com, girişimci ve girişimci adaylarının yakından takip ettiği Baybars Altuntaş ve sanatla modayı bir araya getiren Ceylan İnsel.

Aktüalite, iş yaşamı, kişisel gelişim, aktivizm ve genel kültür konularını “Değerler” prensiplerine dayandırarak işleyen Aktivist interaktif özellikleriyle de okurları için okuma eylemini bir deneyime dönüştürmeyi hedefliyor. Video ve müzik gibi medya içeriklerinin yer aldığı dergi; içeriklerinde yer alan kişi ve kurumlara ait web sitesi, sosyal medya hesapları ve e-postalar için de interaktif linkler veriyor. Aktivist, sayfalarında yer alan ürün, kitap ve bilet gibi yeniliklerin yer aldığı tanıtım sayfalarında da online satın alma imkanıyla sunuyor.

Aktivist Dergi, www.aktivistdergi.com üzerinden yayın yapıyor.

Aktivist Dergi Hakkında: 2 ayda bir ve dijital olarak yayınlanan Aktivist, değerler ana temalı bir interaktif online yayındır. İçeriklerinde okurlarına bililham vermeyi amaçlayan dergi, haber, yazı ve verdiği bilgilerle okurları için bir yaşam rehberi olmayı hedefliyor. Aktivist, bir gelişim, değişim ve yenilenme dergisidir.

İletişim

​F: www.facebook.com/aktivistdergi  |  T: https://twitter.com/AktivistDergi

Web: www.aktivistdergi.com  |  Portal: www.aktivistanbul.com

M: info@aktivistanbul.com T: 0 216 549 26 36

 

Görseller

 

 

Basın bültenlerinizi Türkiye'ye ya da hedeflediğiniz ülkelere dağıtın, markanız medyada daha fazla yer alsın daha fazla konuşulsun.

More from our blog

See all posts
No Comments
 

Yorum Yap