Armoni Medikal’den Vajinal Kuruluğa Özel Jel

No Comments

Türkiye’nin ilk kayganlaştırıcı jel serisinin yaratıcısı Armoni Medikal, yeni ürünü “Viaxi Glide” ile vajinal kuruluk, vajinismus gibi önemli hastalıkların çözümünde önemli bir rol oynuyor.

Yetişkinlere yönelik kişisel bakım ve kozmetik ürünlerinden biri olarak eczanelerde satılan Viaxi Glide kadın doğum uzmanları ve jinekologlar tarafından reçete edilen bir üründür.

Ambalaj, tasarım ve logosunu yenileyerek serisine farklı çeşitler de ekleyen Armoni Medikal,  toplumumuzda büyük ailevi problemlere yol açan cinsel sorunlarla ilgili yarattığı Viaxi Glide formülü ile bu konuda destekleyici bir ürüne dair var olan boşluğu doldurmayı hedefliyor.

Özellikle vajinal kuruluk ve vajinismus gibi rahatsızlıkları olan kadınlara, doktorlar tarafından tavsiye edilen Viaxi Glide, formülünde yeralan doğal bazlarla, çilek,  A plus gibi çeşitlerinin ardından çikolota aromalı ürünleriyle, çiftlerin cinsel hayatları için önemli  bir yardımcı ürün olarak dikkat çekiyor.

Viaxi Glide’ın kayganlaştırıcı jel çeşitleri, su bazlı ve prezervatifle kullanıma uygun formülü sayesinde sorunsuz bir cinsel yaşam için vazgeçilmez ürünler  arasında yer alıyor.

Eczane Satış Fiyatı: 50 ml Viaxi Glide 15 TL, 100 ml, Viaxi Glide 22 TL, 200 ml. Viaxi Glide 28 TL

Armoni Medikal Hakkında: Birçok ünlü kişisel sağlık ve bakım ürünlerinin Türkiye temsilcisi olan Armoni Medikal Ürünler tarafından üretilen ve 2012 ylında İngiltere’ye 4 defa ihraç edilen Viaxi,  bir dünya markası olmaya aday bir Türk markası olarak sektörde tam 4 yıldır  hizmet veriyor.

Basın bültenlerinizi Türkiye'ye ya da hedeflediğiniz ülkelere dağıtın, markanız medyada daha fazla yer alsın daha fazla konuşulsun.

More from our blog

See all posts
No Comments
 

Yorum Yap