“Aşkının Kitabını Yaz”

No Comments

Aşkına özel bir kitap yazmak hatta kitabını bastırıp sevgilisine hediye etmek isteyenler bu isteklerini Karga Medya tarafından geliştirilen SevgiliKitabi.com web sitesi sayesinde kolaylıkla gerçekleştirebiliyor. Kullanıcılar, site üzerinde sevdiklerine özel kitaplar tasarlayabiliyor ve basılmış haldeki kitabını birkaç gün içinde teslim alabiliyor.

Program indirmeye gerek kalmadan tümüyle online çalışan SevgiliKitabi.com web sitesinde kullanıcılar, kitaplarını tamamen istedikleri şekilde tasarlama imkanına sahip oluyor. Sitede bu amaçla kullanıcıların kitaplarını oluştururken ihtiyaç duyulabilecekleri görsel materyaller hazır bulunuyor. Bununla beraber dileyenler, kendi fotoğraf ve yazılarını kullanarak foto kitaplar da yapabiliyor.

Sevgilisine hediye kitap hazırlamak isteyen ancak vakit sıkıntısı yaşayan kişiler de düşünülerek çeşitli hazır kitaplar oluşturulmuş. Yıldönümü hediyesi arayanlara “365 Gün”, sevgilisi askerde olanlar için “Asker Yolu Gözlerim”, sevgisini farklı şekilde ifade etmek isteyenlere yönelik “Anti Klişe Aşk Kitabı”, yılbaşı hediyesi için “Yeni Yıl Yeni Yıl”   kitapları üzerinde istenilen değişiklikler yapılarak birkaç dakika içinde sipariş verebiliyor. Web sitesinde bu amaçla oluşturulmuş 20’nin üzerinde farklı hazır kitap seçeneği bulunuyor.

SevgiliKitabi.com web sitesinde ücretsiz şekilde kitap hazırlanabiliyor. Hatta kullanıcılar oluşturdukları kitapları dijital ortamda ücretsiz olarak paylaşabiliyor.

Hazırlanan kitabın basılması ve kullanıcıya ulaştırılması ise ücrete tabi tutuluyor. Kitabın fiyatı; belirlenen cilt tipi, sayfa sayısı gibi unsurlara bağlı olarak değişiyor. Kredi kartı veya kapıda ödeme seçenekleri ile ödeme yapılabiliyor.

Yılbaşı hediyesi arayışındakiler için farklı bir alternatif olan “Sevgili Kitabı” sahiplerine birkaç gün içinde ulaştırılıyor.

 

Karga Medya Hakkında

Karga Medya Yayın Yazılım 2008 yılında kurulmuştur. Yayıncılık üzerine yazılımlar geliştiren firma kişiye özel yayıncılık alanında pek çok ilke imza atmıştır. Çocuğun kahramanı olduğu hikaye kitapları, çocuklara yönelik kişisel sanat ve hatıra kitapları, eğitim kurumlarına yönelik başarı belgeleri ve yıllıklar, kişiye özel çizgi romanlar bunlardan bazılarıdır.

Kullanıcılarına online ortamda tamamen kendi istedikleri tasarımla kitaplarını oluşturma imkanı sağlayan SevgiliKitabi.com web sitesi Şubat 2011 tarihinde yayına başlamıştır. Projenin tüm tasarım ve yazılımı Karga Medya bünyesinde gerçekleştirilmiştir.

Basın bültenlerinizi Türkiye'ye ya da hedeflediğiniz ülkelere dağıtın, markanız medyada daha fazla yer alsın daha fazla konuşulsun.

More from our blog

See all posts
No Comments
 

Yorum Yap