BEDD tarafından yaptırılan “Şişme Oyun Parkı ve Şişme Çocuk Havuzu ” Açılışı

  • 23 Ağustos 2013
  • BEDD
No Comments

Bolu Semiha Şakir Spastik Çocuklar Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde BEDD tarafından yaptırılan “Şişme Oyun Parkı ve Şişme Çocuk Havuzu ” Açılışı

Bedensel engelli bireylerin sağlık, eğitim ve yaşam kalitesi konularında sürekli gelişimine yönelik önemli çalışmalar yapan Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği (BEDD), Bolu Semiha Şakir Spastik Çocuklar Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi işbirliği ile engelli çocukların eğlenebileceği “Şişme Oyun Parkı ve Şişme Çocuk Havuzu ” oluşturdu.

Rehabilitasyon Merkezi’nde bulunan çocukların en önemli ihtiyaçlarından biri olan oyun parkı açılışımızı Bolu Valisi İbrahim Özçimen gerçekleştirecek.

24 Ağustos Cumartesi günü, Bolu Belediye Başkan Vekili  Haluk İnceler,  Bolu Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, Bolu Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Necdet Baytok, BEDD Genel Başkanı Kemal Demirel ve BEDD Yönetim, Denetim ve Danışmanlar Kurulu üyelerinin katılımıyla rehabilitasyon merkezinde çocuklarla birlikte açılışı gerçekleştireceğiz.

Tarih      : 24 Ağustos 2013, Cumartesi

Saat       : 14.00

Yer         : Bolu Semiha Şakir Spastik Çocuklar Bakım ve Reh. Merkezi
Elmalık Mevkii Derbent Köyü BOLU

Basın bültenlerinizi Türkiye'ye ya da hedeflediğiniz ülkelere dağıtın, markanız medyada daha fazla yer alsın daha fazla konuşulsun.

More from our blog

See all posts
No Comments
 

Yorum Yap