Ejderha Kanı ile Bir Vampir Gibi Genç Kalın!

No Comments

Angelina Jolie, Lady Gaga, Madonna ve Victori Beckham gibi dünya starlarının kullandığı doğal birreçine olan Ejderha Kanı, dünyanın en güçlü doğal antioksidan kaynağı olarak kabul ediliyor. Amazon Ormanları’nda yetişen ve Peru Devleti’nin koruması altında bulunan Croton Lechleri ağacından elde edilen bu özel reçine, kullananlar tarafından “gençlik iksiri”olarak tanımlanmasıyla dikkat çekiyor.

Rengi ve kıvamı sebebiyle bölge yerlileri tarafından “kana” benzetilen bu doğal reçine, bölgede yüzyıllardır pek çok cilt probleminde şifa olarak kullanılıyor. İçeriğindeki doğal özlerle C vitamininden 20, E vitamininden ise 50 kat daha etkili bileşenlere sahip olanEjderha Kanı, çağın en zengin antioksidan kaynağı olarak kabul ediliyor.
Doğal ve tropikal Ejderha Kanı, Restylan, Kolajen iğne tedavileri gibi acı verici ve pahalı işlemlere karşı doğal bir alternatif olarak gösteriliyor. Kolajen üretimini destekleyen bu doğal ürün, cildin kendi kendini yenilemesine ve cilt kalitesinin yükselmesine fayda sağlıyor.
Ejderha Kanı direkt cilde sürülerek ya da günlük bakım kremiyle birlikte kullanılabiliyor. Düzenli bir şekilde kullanılması önerilen ürün, 30 günlük kullanım dönemini karşılıyor.
Bir Vampir Gibi Ebediyen Genç Kalın…
Mucizevi etkilere sahip bu yüz gerdirici doğal reçine, cilt yenileme, toparlama ve renk bozukluklarını düzeltmede kullanılıyor. İçeriğinde yer alan yüksek miktardaki antioksidan sayesinde lüks kozmetik markalarının ürün bileşenlerine giren Ejderha Kanı, cildin kolajen yapısını destekleyerek yüz bölgesinde canlılık ve tazelik sağlıyor. Cilt çatlaklıklarının, kırışıklıkların, kızarıkların, lekelerin ve şişmelerin azalmasına yardımcı olan ürün, cildin elastikiyetini güçlendirerek yüz hatlarını sıkılaştırıyor.
Ejderha Kanı’nı düzenli olarak kullanarak, bir vampir gibi ebediyen genç kalmak mümkün!
Kaç Yaşında Hissettiğinizi Cildiniz Söylesin!
Hollywood ünlülerinden sonra Türkiye’deki kullanıcılarıyla buluşan Ejderha Kanı, Angelina Jolie’nin cilt güzelliğinin sırrı olarak tanınıyor. Cilt sıkılığı ve gerginliği konusunda etkileri gözlemlenmiş, yaşlanmayı geciktiren Ejderha Kanı, tüm cilt tiplerine uygun yapısı, paraben, mineral ya da alkol katkısı içermeyen bileşenleri ve kolay kullanımıyla tüm kadın ve erkekler için doğal ve organik bir antioksidan kaynağı.
Kozmetik sektörü için mucize niteliği taşıyan Ejderha Kanı ile kaç yaşında hissettiğinizi cildiniz söylesin!
Ürün Özellikleri
Ürün Adı: ejderhakanı doğal gençlik Elexir SP303
Miktar: 30 ml
Çeşit: Kozmetik Elixir
Fiyat: 149 TL (KDV Dahil)
Satıldığı Yerler: http://www.ejderhakani.com, Eczaneler ve Güzellik Merkezleri
 
Ejderha Kanı Hakkında: Yeni cilt bakım trendi olarak dikkat çeken Ejderha Kanı, Amazon ormanlarında yetişen Croton Lechleri ağacından elde ediliyor ve Peru Devleti tarafından korunuyor.
Doğal reçine Ejderha Kanı, Peru Devlet’in kontrolü altında, kurallarla belirlenmiş özel yöntemlerle ağaçtan alınabiliyor. Ağaca zarar vermeyen bu yöntemlerde özel kesiler ve enjeksiyon işlemi gerçekleştirilerek, aşağın reçinesi çekiliyor. Bu ağacının reçinesi olan ürün, tamamen doğal, katkısız ve organik bir ürün olarak dikkat çekiyor. Yüzyıllar boyunca, bölge halkı tarafından pek çok hastalığın tedavisinde kullanılan Ejderha Kanının bir damlasında, 3 Elmanın içerdiğinden daha fazla antioksidan olduğu biliniyor. Ejderha Kanı reçinesi, bilinen en yüksek antioksidan değerine sahip doğal bitki özü olarak kabul edilmektedir. Ürün, Almanya’da faaliyet gösteren nanos.cosmetics,drachenblood markasının Türkiye lisansörü olan İnnovestor Media tarafından Türkiye’ye getirilmektedir. Ejderha Kanı, hiçbir şekilde hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
innovestor Media Hakkında:  Doğal ve fonksiyonel cilt bakım ürünlerini sunan Alman menşeli nanos.cosmetics, drachenblood  markasının Türkiye’deki lisanslı tedarikçisidir. Doğal Ejderha Kanı bitki özünün Peru’dan ithalatını Almanya’ya gerçekleştiren firma, ürünü, gerekli laboratuvar testlerinden geçirerek, GMP üretim kriterlerine uygun olarak %1 Panthenol katkısı ile işlemektedir.

Basın bültenlerinizi Türkiye'ye ya da hedeflediğiniz ülkelere dağıtın, markanız medyada daha fazla yer alsın daha fazla konuşulsun.

More from our blog

See all posts
No Comments
 

Yorum Yap