Eker I Run Team, Runatolia Maratonu’ndan 3 madalya ile döndü

No Comments

11. Runatolia Uluslararası Antalya Maratonu’na katılan “Eker I Run Team”, 7’den 77’ye her yaştan toplam 8 bin katılımcının yarıştığı maratonda 3 madalya sahibi oldu.

Antalya’da 11.’su düzenlenen Runatolia Uluslararası Antalya Maratonu’na 8 bin sporcuya ev sahipliği yaptı. 6 Mart 2016  günü gerçekleşen yarışlara, engelli, maraton ve yarı maraton parkurlarında 2 bin yabancı sporcu katıldı.

Her yarışta olduğu gibi “Eker I Run Team” de start çizgisinde yerini aldı. Binlerce sporcunun finish ipini göğüslemek için kıyasıya mücadele ettiği maratonda, Eker I Run  Team’in 7 kişilik ekibinden Hasan Uludağ, 60-64 yaş kategorisinde birinci, Nejat Hummet 55-59 yaş kategorisinde ikinci, Tayfun Çarlı ise 50-54 yaş kategorisinde üçüncü oldu.

Nevra Eker Güryel 22 km koştu

Eker Süt Ürünleri Genel Müdür Yardımcısı Nevra Eker Güryel’de  Runatolia Maratonu’nda 22 km koşarak hem Eker I Run Team’e destek verdi, hem de herkesi “Sağlıklı yaşam ” için koşmaya davet etti

7’den 77’ye her yaştan çok sayıda katılımcının yer aldığı koşuda sporcular sosyal mesaj vermeyi de unutmadılar.

GÖRSELLER

Basın bültenlerinizi Türkiye'ye ya da hedeflediğiniz ülkelere dağıtın, markanız medyada daha fazla yer alsın daha fazla konuşulsun.

More from our blog

See all posts
No Comments