Eurovision’da Türkiye İçin de Yarışacak Olan Elnur’a Destek Yağmuru!

No Comments

Güçlü sesi ve sempatisiyle Türkiye’de milyonları büyüleyen ‘O Ses Türkiye’nin birincisi Elnur, bu yıl resmi olarak Eurovision Şarkı Yarışması’na katılmayan Türkiye’ye “Yine de yarışmada yer alıyorsunuz. Biz iki devlet, tek milletiz. Azerbaycan için olduğu kadar, Türkiye için de o sahnede olacağım.” diyerek bir kez daha tüm Türklerin gönlünü fethetti! Azeri şarkıcı bu yıl hem Azerbaycan hem de “İkinci vatanım” dediği Türkiye için sahneye çıkmaya hazırlanıyor.

Hüseynov, Eurovision Tanıtım Turu kapsamında 7 ülkeyi gezip bir yandan şarkısını söyledi bir yandan fanlarıyla buluşup hasret giderdi. Elnur; Litvanya, Macaristan, Hollanda, Belçika, Rusya, Yunanistan ve Türkiye seyehatleri sırasında 50’den fazla röportaj verdi. Gittiği her noktada fanlarıyla buluşup imza dağıttı ve elbette Eurovision Şarkısı ‘Hour of the Wolf’ u da katıldığı programlarda defalarca seslendirdi!

Elnur Eurovision Tanıtım Turu’nu İstanbul’da noktaladığı süre zarfında dünyanın dört bir yanındaki Türkler tarafından da takip edilen televizyon programlarına konuk oldu. Elnur’u programında ağırlayan Beyazıt Öztürk, Ali Şan&Çağla Şikel, Mesut Yar, Suzan Kardeş ve Sedef İybar da Avrupa’da yaşayan Türkler’den oy desteği beklediklerini belirtti.

ELNUR’DAN TÜM DÜNYADAKİ TÜRKLERE BÜYÜK JEST!

Elnur, Eurovision kampına katılmadan önce son gecesinde PPR İletişim Ajansı’nın terasında sevenleri, dostları ve fanlarıyla buluşarak harika bir parti verdi! Youtube ve Periscope’tan online yayınlanan parti, Elnur’un tüm dünyadaki hayranları tarafından takip edildi.

Azerbaycanlı şarkıcı Türkler için hazırladğı sürpriz bir videoyu ilk defa partisinde dostları ve medya ile peylaştı. Elnur, Eurovision şarkısı ‘Hour of the Wolf’un Türkçe’sini hazırlayarak Türkiye’nin ikinci vatanı olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu! Elnur’un İstanbul’da çekilen klibi ve Türkçe adı “Karanlıklara Teslim Olmam” olan şarkısı çok beğenildi! Şarkının Türkçe sözleri ise Dilek Kavraal’a ait. Klipte, Elnur deyim yerindeyse İstanbul’u karış karış geziyor ve sevenleriyle kucaklaşıyor.

Elnur, partiyi online takip ederken ‘selifie’ çekip paylaşan birçok kişi arasından, 10 hayranına Viyana’da gerçekleştirilecek Eurovision Şarkı Yarışması’na davetiye hediye etti.

Elnur “Avusturya’nın başkenti Viyana’da gerçekleşecek olan yarışmada, dünyanın dört bir yanında yaşayan ve harika birer dinleyici olan tüm Türklerin de desteğinin benimle olacağını umuyorum.” dedi. Genç şarkıcı ‘Hour of the Wolf’ isimli şarkısıyla zafer için ter dökecek. Elnur’un Eurovision şarkısı şimdiden 4 milyondan fazla dinlendi!

Elnur 21 Mayıs akşamı Viyana’da yarı finalde 11. sırada yarışacak. Final ise 23 Mayıs’ta gerçekleşecek. Ayrıca Elnur Eurovision Şarkı Yarışması’ndan sonra fanlarının da katılacağı büyük bir partinin duyurusunu yaptı ve ekledi: “Sizlerle birlikte bugüne kadar geldik, bundan sonra daha çok şeyi başaracağız!”

Sosyal Medya Hesapları:

facebook.com/elnurhuseynovofficialaz

twitter.com/lnrhsynv

instagram.com/elnur.huseynovofficial/

 

GÖRSELLER

Elnur Huseynov- Eurovision 2015- ‘Hour of the Wolf’

Klibin Türkçe versiyonunu:

Basın bültenlerinizi Türkiye'ye ya da hedeflediğiniz ülkelere dağıtın, markanız medyada daha fazla yer alsın daha fazla konuşulsun.

More from our blog

See all posts
No Comments