Garip Usta Pastaneleri’nden cazip bayilik fırsatları…

No Comments

Türkiye’nin en büyük pastane-restoran zincirleri arasında yer alma yolunda ilerleyen Garip Usta Pastaneleri yeni bayilikler vererek ailesini genişletiyor…

1994 yılından bugüne uzanan bir lezzet ustalığı olan Garip Usta, müşteri odaklı ve kaliteli hizmet anlayışı, hijyenik üretimi, zengin menüleri ve pastane ürünleri ile Avcılar ve Beylikdüzü’nde bulunan 3 şubesinde hizmet vermektedir.

Garip Usta; pastacılıktaki gelenekselliğini ve ustalığını koruyarak, Türk ve dünya mutfağından vazgeçilmez lezzetleri de yine aynı ustalıkla, konforlu ve sıcak konseptinde müşterileriyle buluşturmaktadır. Mevsiminde, en taze ürünleri, kaliteli malzemeleri tercih ederek kaliteli hizmet ve sağlıklı gıda ilkesinden vazgeçmeyen Garip Usta; aynı zamanda her sektörden bir çok büyük kuruma da hizmet vermektedir.

Garip Usta Pastaneleri, zincirleşme yolunda emin adımlarla ilerlerken ailesine yeni bayiler katmayı hedeflemektedir. Bu kapsamda, ilk olarak İstanbul’da bayilikler vermeye devam eden Garip Usta Pastaneleri, kendi işletmesine sahip olmak isteyen girişimcilere deneyimli ve köklü bir firmanın çatısı altında büyüme fırsatını veriyor.

Pastane-restoran sektöründe kaliteden ödün vermeden 18 yıldır hizmet veren Garip Usta Pastaneleri, bu sektörde yatırım yapmak isteyen girişimcilere cazip bayilik avantajları sunuyor. Zengin içecek ve pastane ürünleriyle harmanlanmış kafe-pastane konsepti ile Türk ve Dünya mutfağından lezzetleri sunan restoran konseptinin başarılı bir karması olan Garip Usta, keyifli ve karlı bir işletme olmanın avantajlarıyla girişimcilerle buluşuyor.

Sadece 60 gün içinde, Garip Usta’nın konseptiyle ve dekorasyonuyla düzenlenerek anahtar teslim bayilik sisteminde, tüm demirbaş ekipmanlar da mevcut hale getiriliyor. Sektör deneyimi ve kalite ilkesiyle gerek işletmecilere gerekse personellere tüm bilgi ve birikimlerini aktararak, düzenli eğitimlere tabi tutacak olan Garip Usta, aynı zamanda bayilerine reklam desteği de sağlayacaktır. Reklam ve tanıtım çalışmaları ile marka bilinirliğini ve imajını yükseltmeyi hedefleyen Garip Usta’nın marka bilinirliği sayesinde bayiler de işletmelerine ayrıca reklam harcaması yapmak zorunda kalmayacaklar. Ortalama %30 kar marjı da Garip Usta’nın bayiliğinin en büyük avantajlarından…

Lokasyonun uygunluğu Garip Usta tarafından kararlaştırılmakta ve mekânın minimum 200 m2 metrekare büyüklüğünde olması gerekmektedir.

Garip Usta Pastaneleri’nin bayisi olmak isteyen kişiler, kurumlar bayilik hakkında detaylı aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilmektedirler.

Basın bültenlerinizi Türkiye'ye ya da hedeflediğiniz ülkelere dağıtın, markanız medyada daha fazla yer alsın daha fazla konuşulsun.

More from our blog

See all posts
No Comments
 

Yorum Yap