Hayalleriniz İcradan Yarı Fiyatına!

No Comments

Gayrimenkulden, otomobile, fabrikadan teknolojik cihazlara kadar pek çok şeye karlı fiyatlarla ulaştıran icra ihaleleri indeksleme siteleri, akıl almaz yatırım fırsatlarını her gün binlerce kişinin talebine sunuyor. Türkiye’nin her yerinden icra ihalelerinin listelendiği sitelerden danışmanlık ve muamele hizmetleri de alınabiliyor.

İhtiyaç, yatırım ya da ticari alımlarla ilgili taleplerinize yönelik ürün, gayrimenkul ya da birçok farklı konuda aradığınızı bulabileceğiniz icra ihale siteleri uzman danışmanları, avukat ekibi ve sektörel tecrübeleriyle istenirse kullanıcılara icra ihalelerinde de rehberlik ediyorlar. İsteyenler, bu sitelerin hukuk ekiplerine vekâlet vererek, gerekli tüm işlemlerin site tarafından gerçekleştirilmesini de talep edebiliyor.

Şişli’de 3+1 bir daireyi 90.000 TL’ye alabilmek, bir Mercedes otomobile 100.000 TL’ye sahip olabilmek, icra ihalelerine katılarak mümkün kılınabiliyor. Bu siteler satılık büyük baş hayvanlar, filmler ya da kitaplar gibi ilginç ihaleler ile de şaşırtıcı gerçekleri gün yüzüne çıkarıyor.

İcra satışları ile satın alınan her türlü mal, gayrimenkul ve otomobil, borçluların borçlarını ödemelerini, alacaklıların da ticari faaliyetlerini güven içinde sürdürmeleri sağlanıyor. CNC Bilişim kurucularından icraburada.com’un Genel Müdürü Caner Çakı, icra ihalelerine katılımın yükselmesi ile hem ihale sisteminin adil işlemesine ve güvenilirliğine hizmet edileceğini hem de borçlu ile alacaklı kişinin haklarının korunmasının sağlanacağına dikkat çekiyor. Caner Çakı, “Ah alır mıyım, günaha girer miyim?” gibi düşüncelerin yanlış olduğunu, ticari davalarda borçlular kadar alacaklıların da haklarının korunması gerektiğini dile getiriyor.

Çakı, icra ihaleleri indeksleme sitelerinin ihalelere daha çok katılım sağlanmasında ve ihalelerin adil bir şekilde sonuçlanmasında etkin bir rol oynadıklarını, vatandaşların da bu tip ihalelere ilgi göstermesinin davaların çözüme ulaşmasında çok önemli olduğu bilgisini veriyor.

www.icraburada.com Hakkında: Bir CNC Bilişim projesi olan icra ihaleleri indeksleme sitesi www.icraburada.com, kullanıcı dostu teknolojik alt yapısı ve güvenilir danışmanlık hizmetiyle, pek çok insan için gerçek bir yatırım merkezi. Site ile lüks semtlerde konforlu evlere neredeyse yarı fiyatına sahip olunabileceği gibi, size özel fırsatların tarafınıza sunulmasını kapsayan araştırma raporlarının temini gibi hizmetlerle de bilgilendirme de yapılıyor.

Basın bültenlerinizi Türkiye'ye ya da hedeflediğiniz ülkelere dağıtın, markanız medyada daha fazla yer alsın daha fazla konuşulsun.

More from our blog

See all posts
No Comments
 

Yorum Yap