Advertorial Reklam Yazımı

Advertorial reklam yazımı ile marka, ürün ve hizmetlerinizi potansiyel hedef kitlenin dikkatini çekecek şekilde medyada yer almasını sağlayın.

Yeni çıkan ürün ve hizmetleri konusunda bilgilendirme yapmak isteyen markalar için advertorial reklam çalışmalarına ağırlık vermek marka bilinirliği açısından büyük önem taşıyor.

Markaların, ürün ve hizmetlerin tanıtımının haber diline uygun bir şekilde hazırlanıp medyada yer almasını sağlamak amacıyla en çok ihtiyaç duyulan içerik türlerinden biri olan advertorial haber, okuyucular tarafından da olumlu karşılanıyor.

G Medya olarak markalara, ürün ve hizmetlere yönelik haber yazım kuralları çerçevesinde profesyonel advertorial reklam yazımı gerçekleştiriyoruz. Advertorial standart tanıtım metinlerinden farklı bir içeriğe sahip olduğu için yazılacak metinlerin dikkatlice hazırlanması ve habercilik diline uygun kurgulanmasına dikkat ediyoruz.

Markanızın ve ürünlerinizin tanıtımında ihtiyaç duyabileceğiniz en önemli hizmetler arasında bulunan advertorial yazım ile haber mecralarına yönelik zengin metin içeriğine sahip içeriklerle başarılı bir tanıtım yapmanıza katkı sağlıyoruz. Advertorial reklam yazım kapsamında araştırma, metin geliştirme, basılı ve dijital mecralar için advertorial haber tasarımı gibi çalışmalar yürütüyoruz.

Bilgi ve Teklif Talebi
* Doldurulması zorunlu alanlar!