Basın Bülteni Yazımı

Haber değeri taşıyan basın bültenleri için profesyonel basın bülteni yazımı hizmeti alarak bültenlerinizin basın mensuplarının dikkatini çekmesini sağlayın.

Markaların kendileri, ürün ve hizmetleri hakkındaki güncel gelişmeleri medya aracılığıyla kamuoyu ile paylaşmaları açısından önemli bir araç olan basın bülteni, doğru hazırlandığı takdirde önemli faydalar sağlıyor.

Her gün basın mensuplarına halkla ilişkiler ajanslarından ve şirketlerden yüzlerce basın bülteni gönderiliyor. Bu bültenlerin büyük çoğunluğu "haber değeri" taşımadığı için okunmadan çöp kutusuna gönderiliyor. Medyada haber olarak yer bulan, nitelikli basın bülteni sayısının az olması basın bülteni yazımı işinin büyük önem taşıdığını gözler önüne seriyor.

Haber formatında ve arama motoru optimizasyonuna uygun hazırlanmayan basın bültenlerinin gazeteciler tarafından dikkate alınmadığı bilinen bir gerçek. Bu yüzden basın bültenlerinin reklam ifadelerinden uzak ve haber yazım kurallarına uygun bir şekilde hazırlanması büyük önem taşıyor.

GMEDYA olarak deneyimli editörlerimiz tarafından gerçekleştirilen profesyonel basın bülteni yazımı ile gazetecilerin dikkatini çekerek, markaların medyada haber olarak yer bulmasına katkı sağlıyoruz.

Bunun yanı sıra basın bülteni yazımını kendi bünyesinde gerçekleştirmiş olan markalara bülten optimizasyon hizmeti sunarak bültenlerini haber formatına uygun bir şekilde düzenliyoruz.

Bilgi ve Teklif Talebi
* Doldurulması zorunlu alanlar!