Çeviri Hizmeti

Uluslararası pazarlarda markanızı, ürün ve hizmetlerinizi tanıtmayı düşündüğünüz kitleye uygun içerikler için çeviri hizmeti alın.

Uluslararası pazarlarda yer almayı hedefleyen markaların kendilerini hedefledikleri kitleye daha iyi anlatması ve farkındalık oluşturabilmeleri için faaliyet gösterecekleri ülkelerin dillerine yönelik hazırlanmış içeriklere sahip olması büyük önem taşıyor.

GMEDYA olarak uluslararası pazarlara açılmak ve yurtdışı medyada yer almak isteyen markalara yönelik profesyonel çeviri hizmetleri sunuyoruz. Bu kapsamda profesyonel çevirmenlerimiz aracılığı ile markaların ihtiyacı olabilecek yüksek kalitede metinleri faaliyet gösterecekleri ülkelerin dillerine çevirerek yurtdışı pazarlarda kendilerini kolayca ifade edebilmelerini sağlıyoruz. Çevirisini üstlendiğimiz içerikleri özenle değerlendiriliyor, çevriliyor, redaksiyon ve düzelti süreçlerinden sonra müşterilerimizin onayına sunuyoruz.

Yurtdışında iş yapmak, yeni müşterilere ve iş ortaklarına ulaşmak isteyen markalar için çeviri hizmetleri almak, hedeflere ulaşmayı kolaylaştırıyor.

Bilgi ve Teklif Talebi
* Doldurulması zorunlu alanlar!