Dijital Medya Satın Alma

Hedef kitlenizin takip ettiği ve daha fazla vakit geçirdiği mecralara yönelik dijital medya satın alma hizmeti alarak online mecralardaki görünürlüğünüzü artırın.

Online görünürlüğün her geçen arttığı günümüz internet dünyasında daha fazla görünür olan markaların rakiplerine oranla daha avantajlı bir konumda olduğu bilinen bir gerçek.

GMEDYA olarak müşterilerimizin online mecralarda daha fazla görünür olmaları ve marka değerlerini artırmaları konusunda dijital medya satın alma hizmeti sunuyoruz.

Bu kapsamda müşterilerin reklam ve tanıtım çalışmaları konusunda faaliyet gösterdikleri sektör,  hedef kitlesinin takip ettiği ve daha fazla vakit geçirdiği mecralara yönelik satın alma yapıyoruz.

Doğru mecralara yönelik yapılan satın alma işlemi markaların internette etkin bir şekilde konumlanmasını sağladığı gibi ekonomik açısından da ekstra maliyetler ile karşılaşmamalarını sağlıyor.

Müşterilerimizin dijital medya satın alma sonuçlarını ve etkisini ölçümlemeleri açısından ayrıntılı rapor ve analiz sonuçları hazırlayarak kampanyalarının getirisini ölçümlemelerini sağlıyoruz.

Hazırladığımız kapsamlı raporlama ile markalara yönelik dijital kampanyanın ne kadar hangi yayın kanallarında ve hangi yayın modellerinde başarılı olduğu, hedef kitleye ne kadar ulaşıldığı, kampanya bütçesinin ne kadar efektif kullanılabildiği ve medya değeri ile ilgili metriklere yer veriyoruz.

Bilgi ve Teklif Talebi
* Doldurulması zorunlu alanlar!