Dijital Medya Satın Alma

Hedef kitlenizin takip ettiği ve daha fazla vakit geçirdiği mecralara yönelik dijital medya satın alma hizmeti alarak online mecralardaki görünürlüğünüzü artırın.

İçerik pazarlaması, hedef kitleye ilgilendikleri konular ile alakalı güncel, fayda sağlayıcı bilgi değeri taşıyan, uzun ömürlü ve sürekli içerik sunarak bu hedef kitleyi elinde tutmak ve kazanç sağlamak isteyen markalar açısından büyük önem taşıyor.

Eskiye oranla pazarlama ve reklam mesajına daha fazla maruz kalan tüketiciler kalitesiz ve değersiz içerik içeren pazarlama çalışmalarına ilgi duymuyor. Bundan dolayı markaların, tüketiciyi iyi dinleyip ilgi alanları ile ilgili kaliteli ve özgün içerikler sunmaları gerekiyor.

İnternet kullanımının hızla arttığı günümüzde geleneksel pazarlama yöntemlerinden sıkılan tüketicilere fayda sağlayan, değer yaratan, onları bilgilendiren, ilgilerini çeken, onları dinleyen ve katılmaya davet içerikler sunan markalar rakiplerinden daha avantajlı oluyor.

Satış yapmaya çalışmadan, doğrudan tanıtım yapmadan, markanın ürün ve hizmetlerinin kullanım ortamları ile ilgili iletişimde bulunmayı hedefleyen içerik pazarlaması doğru zamanda doğru araçlarla yapıldığında hem markalara hem de tüketicilere büyük fayda sağlıyor.

GMEDYA olarak içerik pazarlamasının önem kazandığı günümüz iş dünyasında markaların hedef kitleleri ile sağlıklı ve uzun ömürlü bir bağ kurabilmeleri açısından profesyonel içerik pazarlama çalışmaları yürütüyoruz.

Ürettiğimiz içeriklerin özgün olması, bilgi içermesi, ilgi çekicisi olmasına dikkat ederek tüketicilerin marka, ürün ve hizmetlere karşı ilgi duyması ve satın alma faaliyetlerinde bulunmasını sağlıyoruz.

İçerik pazarlaması çalışmaları kapsamında blog yazısı, e-bülten, foto-video içerik, infografik, e-kitap gibi araçlardan yararlanarak markalar ve kişiler için etkili içerik pazarlaması stratejileri geliştiriyoruz.

Bilgi ve Teklif Talebi
* Doldurulması zorunlu alanlar!