Medya Veritabanı

Güncel medya veritabanı kullanarak bültenlerinizi 18 bin aktif basın mensubu ve mecra arasından hedef kitlenize en uygun olanlarına ulaştırın.

Markaların dijital pr çalışmaları kapsamında en çok faydalandığı araçlardan biri olan basın bültenlerinin gönderimi konusunda güncel basın listelerine sahip olmak büyük önem taşıyor.

Medya veritabanı kullanmadan, e-posta listelerinin güncel olup olmadığı kontrol edilmeden yapılan basın bülteni gönderimi sağlıklı olmadığı gibi ciddi zaman kaybına da yol açıyor. Bundan dolayı günümüzde basın bültenlerinin büyük çoğunluğu doğru mecra ve basın mensubuna gönderilmediği için çöpe gidiyor.

Basın bültenlerinin doğru hedef kitleye ulaştırılması, medyada haber olarak yer alması noktasında filtreleme özelliğine sahip medya veritabanı kullanımı büyük önem taşıyor.

Medya veritabanı kullanımı ile bülten gönderimi yapılacak medya kuruluşları, basın mensupları kolay bir şekilde filtrelenebiliyor. Bu da bültenler ile gerçekten ilgilenebilecek kişilere ulaşmayı kolaylaştırıyor.

Medya veritabanı, basın bülteni gönderimi konusunda markalara ve pr ajanslarına zamandan büyük tasarruf sağladığı için iş yükünü de azaltıyor.

GMEDYA olarak basın bülteni gönderimi konusunda markalara ve ajanslara ihtiyaç duyabilecekleri güncel medya veritabanı konusunda çözümler sunuyoruz. Periyodik olarak güncellediğimiz 18.000+ aktif medya mensubu ve mecradan oluşan medya veritabanı ile medya temsilcileri hakkında bilgilere ulaşmak kolaylaşıyor.

Medya veritabanımızı kullananlar ilgi alanı, yayın türü, görev, dağılım gibi arama kriterlerine uyan medya mensuplarını ve mecraları tespit edip kendi listelerini hızlı ve kolay bir şekilde hazırlayabiliyor. İlgili basın mensuplarına profesyonel bir sunum ile ulaştırılan basın bültenleri daha fazla dikkat çektiği gibi yayınlama oranları da artıyor.

Basın bülteni dağıtımını hızlı, güvenilir ve kolay bir şekilde yapmak isteyen markalar ve ajanslar için güncel basın listeleri içeren medya veritabanı kullanımı önem taşıyor.

Bilgi ve Teklif Talebi
* Doldurulması zorunlu alanlar!