Online & İçerik Pazarlama

Online pazarlama ve içerik pazarlama çalışmaları ile markanıza yönelik kaliteli içerikleri hedef kitleniz ve müşterinizle buluşturun.

Markanızın, ürün ve hizmetlerinizin online mecralarda daha görünür olması ve hedeflediğiniz kitleye kolay ulaşabilmeniz için dijital pr çalışmalarından faydalanarak online mecralarda doğru zamanda doğru bir şekilde yer alabilirsiniz.

SEO uyumlu özelleştirilebilir online basın odası hizmetimiz sayesinde markalar kendilerine ait her zaman ulaşılabilir bir haber merkezine sahip oluyor. Basın odası kullanan markalar, iletişim çalışmalarını tek bir çatı altında kolayca gerçekleştirerek zamandan tasarruf ediyor.

Güncel medya veritabanı kullanarak bültenlerinizi 18 bin aktif basın mensubu ve mecra arasından hedef kitlenize en uygun olanlarına ulaştırın.

Markanızın dijital pr çalışmaları kapsamında yapılan basın bülteni dağıtımının tüm sonuçlarını ayrıntılı raporlar ile düzenli olarak takip edebilir, dijital pazarlama kampanyalarınızın etkisini ve markanıza getirisi ölçümleyebilirsiniz.

Yurtdışı basın bülteni dağıtımı hizmetimizden faydalanan markaların basın bültenlerini dünyanın önde gelen haber ajanslarına ve medya kuruluşlarına ulaştırıyoruz. Binlerce kişiden oluşan global medya ağımız sayesinde istenilen hedef kitleye ulaşmak hızlı ve kolay bir şekilde mümkün olabiliyor.

Bilgi ve Teklif Talebi
* Doldurulması zorunlu alanlar!