Sponsorlu İçerik

Sponsorlu içerik, link inşası (Link Building) ve backlink çalışmaları ile hedef kitlenize etkili, doğal ve ekonomik bir şekilde ulaşın.

Markaların dijital pazarlama çalışmaları kapsamında son yıllarda en çok tercih ettiği yöntemler arasında yer alan sponsorlu içerik ile hedef kitleye etkili ve ekonomik bir şekilde ulaşmak mümkün oluyor.

GMEDYA olarak içerik pazarlaması kapsamında önemi günden güne artan sponsorlu içerik ile markaların hedef kitlelerine, yeni müşterilere ulaşmalarını kolaylaştıracak çalışmalar yürütüyoruz.

Bu kapsamda profesyonel olarak hazırladığımız sponsorlu içerikleri markaların hedef kitlesine kolay bir şekilde ulaşmaları için doğru mecralarda linkli bir şekilde yayınlatarak hem arama motoru sonuçlarında üst sıralarda yer almalarını hem de online görünürlüklerini artırmalarını sağlıyoruz.

Banner reklam çalışmalarına göre daha ekonomik olan sponsorlu içerikler kullanıcıları rahatsız etmediği için haber metni gibi kolayca okunup paylaşılabiliyor.

Sponsorlu içerik fayda sağlayıcı bilgiler içerdiği gibi ürün ya da hizmete dikkat çekmek, direkt satın almaya teşvik etmek gibi özellikler de sunuyor. Bu da markaların sponsorlu içerik yatırımlarının boşa gitmesini engellediği gibi düşük bütçe ile yüksek verim almalarını kolaylaştırıyor.

Sponsorlu içerik çalışmalarının sonuçlarının ölçümlenebilir olması markaların gelecek dönemlerdeki içerik pazarlama çalışmalarına yön vermesi açısından da önemli veriler sunuyor.

Bilgi ve Teklif Talebi
* Doldurulması zorunlu alanlar!