Video bülten dağıtımı (VNR)

Markanız, ürün ve hizmetleriniz ile alakalı video bülten dağıtımı hizmeti ile hedef kitlenize ve potansiyel müşterilere daha etkili bir şekilde ulaşın.

Video tüketiminin her geçen gün arttığı günümüz internet dünyasında video içerikler ile medyada ve sosyal medyada yer alarak hedef kitleye ulaşmak isteyen markaların sayısı da artıyor.

GMEDYA olarak video bülten dağıtımı hizmeti ile markaların hedef kitlelerine ve potansiyel müşterilerine daha kolay ve etkili bir şekilde ulaştırıyoruz. Markalara özel hazırlanan video bültenlerin yurtiçi ve yurtdışındaki medya kuruluşlarına, online haber portallarına dağıtımını gerçekleştiriyoruz. Dağıtım sonrası ayrıntılı raporlama sunarak müşterilerin video bültenin etkisini ölçümlemelerini sağlıyoruz.

Video bültenler markaların ürün, hizmet ve kendileri ile ilgili diğer gelişmelerden tüketicileri, yatırımcıları ve müşterilerini haberdar etmeleri açısından büyük önem taşıyor. Tanıtım ve pazarlama çalışmalarında etkisi giderek artan video içerikler yazılı içeriklere oranla tüketicilerin daha çok dikkatini çekiyor.

Video bülten ile medyada yer alarak rakiplerinden bir adım önde olmak, daha fazla kişiye ulaşmak isteyen markalara özel video içerik çözümleri sunarak medyada ve sosyal medyada görünürlüklerini artırıyoruz.

Bilgi ve Teklif Talebi
* Doldurulması zorunlu alanlar!