Yazı & Çeviri Hizmetleri

İhtiyacınız olacak içerikler konusunda profesyonel hizmet alarak hedef kitlenizin seveceği ve ilgi göstereceği türden kaliteli içeriklere sahip olabilirsiniz.

Sunduğumuz profesyonel basın bülteni yazımı ile gazetecilerin dikkatini çekecek, medyada haber olarak yer bulmanızı sağlayacak türden basın bülteni içerikleri ile markanıza değer katarak hedef kitlenize daha kolay ulaşabilirsiniz.

SEO uyumlu özelleştirilebilir online basın odası hizmetimiz sayesinde markalar kendilerine ait her zaman ulaşılabilir bir haber merkezine sahip oluyor. Basın odası kullanan markalar, iletişim çalışmalarını tek bir çatı altında kolayca gerçekleştirerek zamandan tasarruf ediyor.

Çeviri hizmetlerimizden faydalanarak markanızın uluslararası pazarlarda ve yurtdışı medyasında daha kolay bir şekilde yer almasını sağlayacak nitelikli içeriklere sahip olarak bilinirliğinizi artırabilirsiniz.

Markanızın dijital pr çalışmaları kapsamında yapılan basın bülteni dağıtımının tüm sonuçlarını ayrıntılı raporlar ile düzenli olarak takip edebilir, dijital pazarlama kampanyalarınızın etkisini ve markanıza getirisi ölçümleyebilirsiniz.

Yurtdışı basın bülteni dağıtımı hizmetimizden faydalanan markaların basın bültenlerini dünyanın önde gelen haber ajanslarına ve medya kuruluşlarına ulaştırıyoruz. Binlerce kişiden oluşan global medya ağımız sayesinde istenilen hedef kitleye ulaşmak hızlı ve kolay bir şekilde mümkün olabiliyor.

Bilgi ve Teklif Talebi
* Doldurulması zorunlu alanlar!