Yurt dışı basın bülteni dağıtımı

Yurt dışı basın bülteni dağıtımı ile uluslararası medyada görünürlüğünüzü artırın. Yurt dışı pazarlarda tanınıp, potansiyel müşterilere ulaşın.

Yurt dışında yeni pazarlar, müşteriler arayan her şirketlerin markalarını, ürün ve hizmetlerini hedefledikleri kitleye tanıtmaları noktasında yurtdışı medyasında görünür olmak büyük önem taşıyor.

Rekabetin kıyasıya yaşandığı pazarlarda yer almak ve ayakta durabilmek için yurtdışındaki medyada haber olmak şirketlerin yurtdışı hedeflerine ulaşmasına önemli katkılar sağlıyor.

GMEDYA olarak hedefledikleri pazarların medyasında yer almak isteyen markalara özel yurtdışı basın bülteni dağıtımı hizmeti sunarak uluslararası medyada görünür olmalarını sağlıyoruz.

Yurtdışı basın bülteni dağıtımı hizmetimizden faydalanan markaların basın bültenlerini dünyanın önde gelen haber ajanslarına ve medya kuruluşlarına ulaştırıyoruz. Binlerce kişiden oluşan global medya ağımız sayesinde istenilen hedef kitleye ulaşmak hızlı ve kolay bir şekilde mümkün olabiliyor.

İstenilen dilde hazırlanan ve arama motoru optimizasyonu yapılmış ve link içerebilen basın bültenlerinin yayın garantili bir şekilde ilgili basın mensupları ve mecralara ulaştırılması yurtdışı medyasında yer almak isteyen markaların global piyasalarda rekabet edebilmeleri ve görünür olmalarına katkı sağlıyor.

Yurtdışı bülten dağıtımı hizmeti alan markalar dağıtım sonrası haberlerinin hangi destinasyonlarda yer aldığını gösteren kapsamlı rapor ile yatırımlarının getirisini ölçümleyebiliyor.

Yurtdışına açılmak isteyen, ihracat odaklı çalışan, yeni iş ortaklıkları geliştirmek isteyen markaların mutlaka önemsemesi gereken pr hizmetlerinden biri olan yurtdışı basın bülteni dağıtımı uluslararası marka olmak ve online görünürlüğü artırmak için ekonomik ve etkili çözüm.

Bilgi ve Teklif Talebi
* Doldurulması zorunlu alanlar!