Jw Marriott Bodrum, Artık Sirene Luxury Hotel Bodrum Adıyla Hizmet Verecek

No Comments

Antalya Golf Klubü Turizm A.Ş. olarak 15 Mayıs 2015 tarihinde Marriott International markası ile işletmeye açtığımız, Bodrum/Yalıkavak’da  konumlanan 115 odalı (107 misafir odası ve 8 villa)  JW Marriott Bodrum otelinin 31 Ekim 2015 tarihi itibariyle Marriott markası altında işletilmeyeceğini kamuoyuna duyururuz. Bu tarihten itibaren Antalya Golf Klubü Turizm A.Ş. ‘ye bağlı tesisimizin, söz konusu Marriott grubu ile hiçbir bağlantısı kalmaksızın bağımsız bir işletme olarak devam edecektir.

Akkanat Holding Turizm Grubu bünyesinde yer alan Antalya Golf Klübü Turizm A.Ş ‘ye bağlı, 67.000m2 alana sahip tümü deniz manzaralı, teraslı ve modern tasarıma sahip tesisimiz revize edilerek 102 odası ve 13 villası olarak 2016 sezonu itibari ile Sirene Hotels markasına bağlı Sirene Luxury Hotel Bodrum adıyla misafirlerini ağırlayacaktır.

25 yıldır Türk turizm sektöründe öncü rol oynayan Akkanat Holding Turizm Grubu sunduğu kaliteli hizmetle yıllardır önemli başarılara imza atmıştır. Şirketimiz sunduğu hizmet anlayışını Sirene Luxury Hotel ile Bodrum’a da taşıyacak olmanın gururunu yaşamaktadır.

GÖRSELLER

Basın bültenlerinizi Türkiye'ye ya da hedeflediğiniz ülkelere dağıtın, markanız medyada daha fazla yer alsın daha fazla konuşulsun.

More from our blog

See all posts
No Comments