Kabarcıkların Büyülü Dünyası Bubble Room Pendorya’da

No Comments

Pendorya Alışveriş Merkezi, okula dönüş zamanı ve kurban bayramı için tüm ziyaretçilerinin ilgisini çekecek eğlenceli bir etkinlik düzenliyor.

Pendorya AVM; 21-27 Eylül tarihlerinde, 12:00-19:00 saatleri arasında gerçekleşecek Bubble Room etkinliği ile kabarcıkların  sihirli dünyasının kapılarını tüm ziyaretçilerine açacak. Çocuklar ve yetişkinler dinamik, büyüleyici ve sıradışı bir deneyim yaşarken; kabarcık balonlarının büyülü dünyasını bilim eğitmenleri ile keşfedecekler.

Bubble Room Etkinliği ile Çocuklara Sağlanacak Kazanımlar

  • Bilim Becerileri : Bilimsel Soru-Cevap, Su Buharı, Işık, Kırılma, Yüzey Gerilimi, Sabunlu Kimyasal Solusyon Tarifi ve daha fazlası ile Baloncuk Bilimi
  • Matematik Becerileri : Kabarcıkların Uzunluğu, Çapı, Yükseklik Ölçümleri, Kabarcıkların Her Zaman Küre Şeklini Almaya Çalışmasının Matematiksel Sebepleri
  • İnce Motor Becerileri : Küçük Kabarcık Araçlarının Kullanımı ile İnce Motor Kaslarının Çalışması
  • Büyük Motor Becerileri : Dönüm Tekerlekleri ve Daha Büyük Mekanizmlar ile Büyük Motor Kaslarının Çalışması
  • Takım Çalışması : Yaşıtları ile Biraraya Gelen Çocukların Takım Ruhunu Oluşturması

Ziyaretçiler eğlenirken, kabarcıkların büyülü dünyasını birebir deneyimleme şansı yakalayacaklar. Aynı zamanda da eğitmenler tarafından verilen şaşırtıcı anlatımlar eşliğinde daha önce duymadıkları bilgilere sahip olacaklar.

Pendorya Alışveriş Merkezi, 2015 yılı boyunca birbirinden farklı etkinliklerle ve sürpriz hediyelerle ziyaretçilerine keyifli zamanlar sunmaya devam edecek.

GÖRSELLER

Basın bültenlerinizi Türkiye'ye ya da hedeflediğiniz ülkelere dağıtın, markanız medyada daha fazla yer alsın daha fazla konuşulsun.

More from our blog

See all posts
No Comments