Museum Hotel’e bir ödül daha!

No Comments

Dünyanın en önemli lüks otel konsorsiyumlarından olan Relais & Chateaux ’nun Türkiye’deki tek temsilcisi Museum Hotel, Skal International İstanbul Kulübü tarafından her yıl düzenlenen Skalite – Turizmde Kalite ödülleri gecesinde Türkiye’nin en iyi Butik / Özel Belgeli Oteli ödülüne layık görüldü.

Aralarında “Avrupa’nın En iyi Küçük Oteli” ve “Avrupa’nın En iyi Otel Mimarisi” ödüllerinin de bulunduğu birçok değerli ödülün sahibi Museum Hotel adına ödülü Otel Genel Müdür yardımcısı Sinem Tosun aldı. Türkiye’nin en önemli Turizm birlikteliği olan SKAL’ın değerli üyelerinin oylarıyla bu ödüle layık görüldükleri için oldukça mutlu olduğunu dile getiren Sinem Tosun, “Kapadokya bölgesinin ilk lüks oteli olarak hep doğruları yapmaya çalıştık ve bunun takdir edildiğini görmek oldukça mutluluk verici” ifadelerini kullandı.

Skalite 2014 ödülleri 10 Aralık 2014 Çarşamba gecesi Haliç Kongre Merkezinde gerçekleşen görkemli bir törenle sahiplerini buldu.

GÖRSELLER

Basın bültenlerinizi Türkiye'ye ya da hedeflediğiniz ülkelere dağıtın, markanız medyada daha fazla yer alsın daha fazla konuşulsun.

More from our blog

See all posts
No Comments