Outlet mücevher çılgınlığı sevgililer günü için devam ediyor

No Comments

Üreticiler ile mücevher meraklılarını bir araya getiren Outlet Mücevher Fırsat Günleri, bu kez Sevgililer Günü için yapılıyor.

Sereks Fuarcılık tarafından her yıl düzenlenen ve gelenekselleşen Outlet Mücevher Fırsat Günleri, bu kez sevgililer için düzenleniyor. 05-11 Şubat 2014 tarihlerinde Harbiye Askeri Müze’de gerçekleşecek olan organizasyon, yaklaşmakta olan Sevgililer Günü için büyük fırsatlarda dolu. Hem bütçeme uygun hem de şık bir mücevher alsam iyi olur diyenlerdenseniz Outlet Mücevher Fırsat Günleri tam size göre. Etkinlik kapsamında her bütçeye ve her zevke uygun tek taş yüzükler, kolyeler, ve küpeler bulmak mümkün. Outlet Mücevher Fırsat Günleri’nin simgesi olarak sadece bu organizasyon için Barok Pırlanta tarafından özel olarak üretilen pırlanta taşlı altın kalp kolye ise 1.050 TL. yerine 490 TL’ye satılacak.

Üretici firmaların sezon sonu stoklarını ve ihraç fazlası ürünlerini %70’e varan indirimlerle, garantili ve sertifikalı satacağı Outlet Mücevher Günleri, 11:00 – 21:00 saatleri arasında girişler ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.

Ücretsiz Bakım ve Onarım, Outlet Mücevher Fırsat Günleri’nde

Organizasyonda ziyaretçileri bekleyen sürprizlerden en önemlisi ücretsiz bakım ve onarım stantları olacak. Bu stantlarda, eskimiş, kopmuş ya da yıpranmış ziynet eşyaları için bakım, tamirat ve cila gibi işlemler ücretsiz yapılacak.

Tarih: 05-11 Şubat 2014

Yer:  Harbiye Askeri Müze

Ziyaret Saatleri : 11.00  – 21.00

 

Bilgi için:

Sereks Fuarcılık – 0.212.516 21 50

www.sereks.com.tr

Outlet Mücevher Fırsat Günleri

Outlet Mücevher Fırsat Günleri

Basın bültenlerinizi Türkiye'ye ya da hedeflediğiniz ülkelere dağıtın, markanız medyada daha fazla yer alsın daha fazla konuşulsun.

More from our blog

See all posts
No Comments
 

Yorum Yap