Profesyonel ellerde hazırlanan malzemeturkiye.com Açıldı !

No Comments

Malzeme arayanları ve satanları aynı platformda buluşturan ve içeriği itibariyle Türkiye’nin en kapsamlı online tedarik platformu olmayı hedefleyen malzemeturkiye.com kısa sürede kullanıcıların beğenisini kazanarak tercih edilen bir web sitesi olmayı başardı.

İster üretici, ister nihai tüketici olsun herkesin malzemeye ve bu malzemeyi en uygun şartlarda bulmaya ve bu malzemeleri satan tedarikçilere kolay ulaşmaya ihtiyacı var,  aynı şekilde tedarikçilerin de ürünlerini satmak ve yeni müşterilere ulaşmak için uygun platformlara ihtiyaçları var. Artık bu ihtiyacı karşılamak için malzemeturkiye.com var.

Malzemeturkiye.com, firmaların ve tüketicilerin, ihtiyacı olan malzemeleri tedarik ederken kullanacakları tek kaynak olmayı hedeflemektedir, bu nedenle zengin ve güvenilir bir içeriğe sahiptir. Site, arama motoru mantığı ile çalışır ve malzemelerini yeni müşterilere ve geniş kitlelere ulaştırmak isteyen şirketlere birçok fırsat sunar.

Şirket Üyeliği ve Bireysel Üyelik şeklinde, ÜCRETSİZ  olarak 2 farklı üyelik yapısına sahip olan site, A’dan Z’ye, farklı sektörlerde kullanılan tüm malzemelerin sergilendiği ve bulunabildiği bir platform olma özelliği taşıyor.

Aynı zamanda, farklı reklam modellerinin uygulanabilindiği sitede, projeye destek veren şirketlerin logolarını da yayınlıyor.

Bir  Türk girişimi olan malzemeturkiye.com’un geliştirilme sürecinde Türkiye’nin en iyi yazılım firmalarından ACERPRO ile çalışıldı.

Basın bültenlerinizi Türkiye'ye ya da hedeflediğiniz ülkelere dağıtın, markanız medyada daha fazla yer alsın daha fazla konuşulsun.

More from our blog

See all posts
No Comments
 

Yorum Yap