Rafinera İftar ve Sahurda da Yanınızda!

No Comments

Rafinera, ramazanda da beslenmesine dikkat edecekler için, özel bir ramazan menüsü hazırlayarak iftar ve sahur menülerinizi size ulaştıracak.

Rafinera, özel buluşu “Yeşil Ayran” ile de susuzluğa çare olacak! 

Beslenme ve diyet konusunda yepyeni bir çığır açan Rafinera, ramazanda da günlük menünüzü hazırlıyor, paketliyor ve siz neredeyseniz oraya ulaştırıyor. İhtiyaca göre farklı öğünleri içeren beslenme paketlerini ramazana uyarlayan Rafinera, “öğlen yemeksiz” menüsüyle, oruç tutarken de beslenmesine dikkat edenler için hazırlıklarını tamamladı.

Menülerinde yer alan nefis yemeklere ramazanın sevilen lezzetlerini de ekleyen Rafinera’nın ramazana özel diyet menülerinde, güllaçtan pideye, hurmadan, zeytine pek çok özel lezzet bulunuyor.

Ramazana özel beslenme planında iftardan sahura kadar tüm yenmesi gerekenler yer alıyor. Rafinera’nın menüleri karbonhidrat, yağ ve protein dengesini korumayı amaçlarken diğer yandan da ramazanda vücudun ihtiyaç duyacağı desteği karşılamak üzere hazırlanıyor.

Ramazanda susuzluğa sağlıklı çözüm “Yeşil Ayran”

Birkaç senedir olduğu gibi bu yıl da sıcak yaz aylarına rastlayan ramazan ayında, vücudu susuz bırakmamak en önemli konulardan biri. Gerek sıcaklar nedeniyle artan terleme gerekse orucun gerektirdiği susuzluk, sıvı ihtiyacının karşılanmasını çok daha önemli bir hale getiriyor.

Rafinera, uzun süreli susuzluğun, terlemenin de etkisiyle ciddi bir mineral kaybına yol açtığını düşünerek özel bir ayran tarifi hazırladı, maden suyu, ev yapımı tuzsuz ayran ve yeşil bitkilerle hazırlanan Yeşil Ayran’ın tarifi ise şöyle;

Yeşil Ayran

1 Bardak Ev Yapımı Tuzsuz Ayran

1 Adet sade maden suyu

Maydanoz, dereotu ve nane

Tüm malzemeleri blenderdan geçirerek, hazırlayacağınız bu detox ayran tarifi ile enerji değeri düşük, mineral desteği ve besin değeri yüksek bir içecek olarak tüketebilirsiniz.

Diyetisyen eşliğinde düzenlenen Rafinera ramazan menüsü, ramazana özgü tatlar ve Rafinera hizmetlerinin konforuyla bu ayın huzuruna, sağlık da ekliyor.

Rafinera Hakkında: 2012 Ekim ayında Ali Koç’un da mentorluğuyla sağlıklı ve diyet dostu yiyeceklerle özel menüler hazırlayarak, bu menüleri sahiplerine ulaştıran Rafinera 2007 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Didem Altınbaşak Tulgan tarafından kurulan firma, müşterilerine taze, katkısız ve lezzetli menülerle cevaplar üreten, sağlıklı ve dengeli beslenme konusunda servis özellikleri ve çalışma prensipleriyle öne çıkmaktadır. Rafinera bu alanda faaliyet gösteren ilk Türk markasıdır.

İletişim:

Adres: Hürriyet Mah. Yurt Sok. No: 44/5 Çağlayan İstanbul

Telefon: 0 212 323 30 10

E-Posta: info@rafinera.com

www.rafinera.com

Basın bültenlerinizi Türkiye'ye ya da hedeflediğiniz ülkelere dağıtın, markanız medyada daha fazla yer alsın daha fazla konuşulsun.

More from our blog

See all posts
No Comments
 

Yorum Yap