Rafinera’dan Ramazana Özel Sağlıklı ‘Beslenme Kutusu’

No Comments

Ramazanda kilo almak istemiyorsanız Rafinera’nın sağlıklı mönüleri sizin için ideal bir seçenek olabilir. Kutunuzu istediğiniz yere yanınızda götürebildiğiniz için de iftara yetişme ya da sahurda ‘ne yesem’ stresi de yaşamıyorsunuz.

Ramazanda iftar sofralarında bir insana yetecek yemeğin 2-3 katı bulunuyor. Oysa uzun süre aç kaldıktan sonra mideyi fazla yormamak ve kilo almamak için sağlıklı beslenmek gerekiyor. İşte Ramazan’da da sağlıklı beslenmek isteyenler için Rafinera devreye giriyor. Sizin yerinize ne yemeniz gerektiğini düşünüyor. Karbonhidrat, yağ ve protein hesaplamalarına uygun hazırlanan, şık kutulardaki sağlıklı mönüler istediğiniz adrese teslim ediliyor. Bu iş yeriniz de olabilir, eviniz de… Kutunuzu istediğiniz yere yanınızda götürebildiğiniz için de iftara yetişme ya da sahurda ‘ne yesem’ stresi yaşamıyorsunuz. Yemeklere Ramazanın sevilen lezzetlerini de ekleyen Rafinera’nın özel diyet menülerinde, güllaçtan pideye, hurmadan, zeytine kadar pek çok özel lezzet bulunuyor. Rafinera’nın diyetisyeni Mine Bilge, “Sahuru kahvaltı gibi düşünmek gerekiyor. Bu yüzden sabah mideye uzun süre aç kaldıktan sonra yüklenmek doğru değil. Aynı şekilde iftarda da mideye fazla yüklenmemek için orucu sıvı ile açmak en akıllıca yol. Hem susuzluğunuzu giderir hem de midenizi şişirerek daha çabuk doymanızı sağlar. Ardından da kan değerini yavaş yükseltmek için hurma tercih edilebilir.” diyor.

Görseller :

İlgili kişi:

Dilek ŞANLI – Salt İletişim

dilek@saltiletisimgrup.com

0535 312 94 62

Basın bültenlerinizi Türkiye'ye ya da hedeflediğiniz ülkelere dağıtın, markanız medyada daha fazla yer alsın daha fazla konuşulsun.

More from our blog

See all posts
No Comments