Sanat, Teknoloji Ve Girişimcilik Projeleri İçin Sınırsız Fon Desteği Sağlayan Platform: Fonlabeni

No Comments

Dünyada hızla yayılan bir oluşum olan crowdfunding-topluluk fonlaması Türkiye’de de mevcut hale geldi. FonlaBeni bu platformlar arasında samimi ve eğlenceli dili, sade tasarımı ve başarılı projeleri ile ön plana çıkıyor.

Bir proje için gereken maddi kaynağın, projeye ilgi duyan insan topluluğundan elde edilmesine crowdfunding-topluluk fonlaması deniyor.

FonlaBeni yaratıcı projelere sınırsız fon desteği sağlamak amacıyla kurulmuş bir platform. Topluluk fonlaması ülkemizde henüz çok yeni olmasına rağmen FonlaBeni’de elle tutulur projeler üretilmiş olması crowdfunding-topluluk fonlamasının Türkiye’de de mümkün olabileceğini gösteriyor.

FonlaBeni.com herkes için en az riskle proje yapılmasının ve hayallerin gerçeğe dönüşmesinin önünü açmış durumda. Küçük ama kolektif desteklerle aklınızdaki projeyi hayata geçirmek için yeni bir model öneriyor.

Proje yaratıcıları, proje sayfaları oluşturarak, gerçekleştirmek istedikleri projeleri duyurup projeleri için bir tarih aralığı ve fon hedefi belirliyor. Projeler en fazla 60 gün boyunca destekleyiciler tarafından fonlanabiliyor. Projenin fon hedefini yakalaması durumunda toplanan para proje yaratıcısının hesabına aktarılıyor. Proje yaratıcıları topladıkları fon karşılığında destekleyicilerine armağanlar veriyor. Proje fon hedefine ulaşamadığı takdirde toplanan para projeyi destekleyen insanlara iade ediliyor.

Sanat, teknoloji ve girişimcilik alanında yaratıcı ve özgün bir projeniz varsa siz de FonlaBeni’de projenizi paylaşarak destek toplayabilirsiniz.

Fonlabeni Hakkında: FonlaBeni yaratıcı projelerin fonlandığı bir crowdfunding platformudur. Proje yaratıcılarının ve girişimcilerin projelerini hayata geçirebilmek için ihtiyaç duydukları sermayeyi, yatırımcılar yerine projeye ilgi duyan insanlardan elde etmelerine olanak sağlayan “crowdfunding” (“topluluk fonlaması”) sistemini Türkiye’de hayata geçirmiştir.

 

İletişim Bilgileri

F             : https://www.facebook.com/fonlabeni

T             : https://twitter.com/fonlabeni

W           : www.fonlabeni.com

M            : eceakmanlarkoc@fonlabeni.com

Basın bültenlerinizi Türkiye'ye ya da hedeflediğiniz ülkelere dağıtın, markanız medyada daha fazla yer alsın daha fazla konuşulsun.

More from our blog

See all posts
No Comments
 

Yorum Yap