Sapphire Çarşı Aile Buluşmaları “Çocuğunuz Gerçekten Güvende mi?”

No Comments

“Sapphire Çarşı Aile Buluşmaları Seminerleri” her ay yeni bir konuyla aileleri bilinçlendirirken sağlıklı nesillerin yetiştirilmesine katkı sağlamayı amaçlıyor.

16 Mart Pazar günü saat 16:00-17:00 arasında düzenlenecek ücretsiz seminerin bu ayki konusu “ÇOCUĞUNUZ GERÇEKTEN GÜVENDE Mİ?” Türkiye’de çocuk istismarı hakkındaki gerçekler ve ailelerin tutumu ana başlıkları üzerinden ailelerin bilgilendirileceği ve aydınlatılacağı seminer, BiAile Web Portalı ve Çocuk Kulübü Kurucusu Oya Kalender moderatörlüğünde Avukat Selmin Cansu Demir ve Klinik Psikolog Birgül Haznedaroğlu konuşmacılığında gerçekleştirilecek.

 

Sapphire Çarşı Hakkında:

Alışveriş keyfini İstanbul manzarası ile buluşturan tek AVM…

Alışveriş keyfini İstanbul manzarası ile buluşturan tek AVM olan Sapphire Çarşı; 236 metre yüksekliğindeki Türkiye’nin ilk ve tek Seyir Terası ile ziyaretçilerinin ruhuna hitap ediyor. Türkiye’nin ilk ve tek sabit Balmumu Heykel Müzesi, çeşitli mağaza karması, şehrin kültürel hayatına yön veren etkinlikleri ve dünya mutfaklarından leziz seçenekleri sunan restoranları ile ziyaretçilerine eğlenceye ve alışverişe dair bir çok fırsat sunuyor.  Sapphire Çarşı sanatseverlerin dört gözle beklediği sergiler, müzik ziyafeti sunan konserler, benzersiz sahne şovları ve eğitici atölyeler ile sadece bölgenin değil, İstanbul’un önemli kültürel merkezlerinden biri olarak ziyaretçileriyle buluşuyor.

Sapphire Çarşı’ya Anadolu Yakası da dahil şehrin her köşesinden kolaylıkla ulaşmak mümkün. 4. Levent-Çeliktepe çıkışından direkt bağlantıya sahip Sapphire Çarşı, şehri birbirine bağlayan en önemli yollara yakın konumuyla da size sadece birkaç dakika uzaklıkta. Ücretsiz otopark hizmeti de sunan İstanbul Sapphire, alışverişte ayrıcalığı yaşamak isteyen herkesi bekliyor…

 

Görseller : 

Basın bültenlerinizi Türkiye'ye ya da hedeflediğiniz ülkelere dağıtın, markanız medyada daha fazla yer alsın daha fazla konuşulsun.

More from our blog

See all posts
No Comments