Sarıyerli yazarlar Edebiyat Günleri’nde okurlarıyla buluşacak

No Comments

Sarıyer Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen Edebiyat Günleri’nin 4.sü 15-16-17 Mayıs’ta gerçekleştirilecek. Bu yıl ikincisi verilecek olan “Beyaz Martı Onur Ödülü” ünlü müzisyen, senarist, politikacı, yazar ve yönetmen Zülfü Livaneli’ne verilecek. Sarıyerli çok sayıda yazar da Edebiyat Günleri boyunca okurlarıyla buluşacak.

Sarıyer Kireçburnu Haydar Aliyev Parkı’nda yapılacak olan Edebiyat Günleri’ne ülkemizin birçok şair, yazar ve sanatçısı katılacak. Bu yıl ikincisi verilecek olan “Beyaz Martı Onur Ödülü” ünlü müzisyen, senarist, politikacı, yazar ve yönetmen Zülfü Livaneli’ne verilecek. Ayrıca öykü ödülü yarışmasında dereceye girenler de ödüllerini alacak. Edebiyat Günleri’nin düzenleneceği etkinlik alanı 3 gün boyunca imza günleri, söyleşiler, şiir teknesi ve konserlerle renklenecek.

 “EDEBİYAT YAPIYORUZ”

“Sarıyer Edebiyat Günleri” bu yıl, Emre Kongar, Sinan Meydan, Füsun Önal, Ayşe Kulin, Üstün Dökmen, Müjdat Gezen, Erkan Can, Fikret Bila, Altan Erkekli ve Irmak Zileli gibi isimleri okur ve sevenleriyle buluşturacak.

BOĞAZDA ŞİİR TEKNESİ

Edebiyat Günleri çerçevesinde ilk iki gün boğazda şiir keyfi yaşanacak. Etkinlik boyunca her gün şiir teknesi kaldırılarak şiirler boğaza karşı okunacak. İlk gün konuğu Şair Taner Cindoruk ve Oyuncu Caner Cindoruk olacak. İkinci günde ise Selahattin Yolgiden programda yer alacak.

GÖRSELLER

Basın bültenlerinizi Türkiye'ye ya da hedeflediğiniz ülkelere dağıtın, markanız medyada daha fazla yer alsın daha fazla konuşulsun.

More from our blog

See all posts
No Comments