Sevgiliye Hediye Arayışına Yeni Bir Cevap: Sevgili Kitabı

No Comments

İnternet kullanıcılarının online olarak kendi kitaplarını oluşturabilmeleri imkan sağlayan SevgiliKitabi.com, sevdiklerine hediye arayanlar için farklı bir alternatif sunuyor.  Kullanıcılar hazırladıkları kitabı basılması için sipariş verebiliyor ve özel hediyelik kutusunda sevdiklerine gönderebiliyor.

Birçok kişi için ilk akla gelen hediye fikirlerinden biri olan kitaplar, Karga Medya‘nın yarattığı proje ile “kendi yazdığınız kitap”a dönüşüyor. SevgiliKitabi.com web sitesinde kullanıcılar tümüyle online şekilde kendi kitaplarını oluşturabiliyor. Sitede bir kitap oluşturulurken kullanılabilecek birçok görsel materyal bulunuyor. Kullanıcılar bu görselleri kullanabildikleri gibi kendi fotoğraflarını yükleyerek de kitap oluşturabiliyorlar.

Hediye kitap hazırlamak isteyen ancak vakit sıkıntısı yaşayan kişiler de düşünülerek çeşitli hazır kitaplar oluşturulmuş. Kullanıcılar, “Seni Seviyorum Çünkü…”, “Asker Yolu Gözlerim”, “En İyi Arkadaşım Sevgilim” ve “Yeni Yıl Yeni Yıl” gibi hazır kitapları, üzerinde istedikleri değişiklikleri yaparak birkaç dakika içinde sipariş verebiliyor. Web sitesinde bu amaçla oluşturulmuş 20’nin üzerinde farklı hazır kitap bulunuyor.

Yeni yılı karşılamaya hazırlandığımız şu günlerde herkesi saran hediye telaşı için farklı bir alternatif olan “Sevgili Kitabı“, sahiplerine birkaç gün içinde ulaştırılıyor. Kitaplar sayfa sayısına göre fiyatlandırılıyor. Kredi kartı veya kapıda ödeme seçenekleri ile ödeme yapılabiliyor. Kullanıcılar ayrıca oluşturdukları kitapları dijital ortamda ücretsiz olarak paylaşabiliyor.

Karga Medya, “Sevgili Kitabı” projesiyle, kullanıcıların sevdikleri için her zaman akılda kalacak hediyeler yaratmalarını hedefliyor.

Basın bültenlerinizi Türkiye'ye ya da hedeflediğiniz ülkelere dağıtın, markanız medyada daha fazla yer alsın daha fazla konuşulsun.

More from our blog

See all posts
No Comments
 

Yorum Yap