TERAKKİ Web Sitesine Amerika’dan Mükemmellik Ödülü

No Comments

Terakki Vakfı Okulları web sitesi www.terakki.org.tr, uluslararası WebAwards’ta ‘Okul’ alanında ‘Standart of Excellence’ Ödülü aldı.

Terakki Vakfı Okulları’nın güncel teknoloji ve trendler kullanılarak hayata geçirilen web sitesi www.terakki.org.tr, uluslararası Web Awards 2015’te ‘Standard of Excellence’ (Mükemmellik Standardı) ödülü aldı.

Ödül Alan İlk ve Tek Türk Okulu: TERAKKİ

The Web Marketing Association’ın 1997 senesinden itibaren her yıl Amerika’da düzenlediği; dünya çapında alanında en etkili web sitelerinin tasarım, yenilik, içerik, teknoloji, etkileşim, metin ve kullanım kolaylığı açısından değerlendirilerek seçildiği WebAwards yarışmasında Türkiye’den ödül alan ilk ve tek okul, TERAKKİ oldu.

TERAKKİ markasını doğru yansıtmak için rafine bir tasarım, yapı ve metinle dijital reklam ajansı Gri Creative’in oluşturduğu web sitesini değerlendiren WebAward jürisi, dünyanın seçkin şirketlerinden dijital pazarlama profesyonellerinden oluşuyor.

Not: Haberle ilgili ayrıntıları aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

http://www.webaward.org/winner.asp?eid=32375#.VefMLtPtmkq

GÖRSELLER

Basın bültenlerinizi Türkiye'ye ya da hedeflediğiniz ülkelere dağıtın, markanız medyada daha fazla yer alsın daha fazla konuşulsun.

More from our blog

See all posts
No Comments