Terakkililer “Bahar Konseri”nde Buluştu.

No Comments

Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki İlköğretim Kurumu  Okul Aile Birliği, “Terakkiliden Terakkiliye Bahar Konseri”yle Terakkilileri buluşturdu.   Solistliğini soprano Esra Özbir’in yaptığı geniş katılımlı konserden elde edilen gelir AKUT’a bağışlandı. Soprano Esra Özbir ve AKUT’un kurucusu Nasuh Mahruki birer Terakkili.

Bu konseri organize eden Okul Aile Birliği konseri, Terakkililerin dayanışması olarak nitelendiriyor. Bir Terakkili olan soprano Esra Özbir’in verdiği konserin tüm gelirinin yine bir Terakkili olan Nasuh Mahruki’nin kurduğu AKUT’a bağışlanıyor olmasının projeyi daha da anlamlı kıldığını belirtiyorlar. Nurser Ugan’ ın piyanosuyla Esra Özbir’e eşlik ettiği Terakkiliden Terakkiliye Bahar Konserine AKUT bir fotoğraf sergisi ile katıldı.

Gönüllülük ve yardımseverliğin öğrencilerinin yaşamlarında farklı örnek ve projelerle yer almasını eğitim yaklaşımının bir parçası haline getiren Terakki bu konserle bir sosyal sorumluluk etkinliğini daha hayata geçirdi.

Konser Terakki Vakfı Kültür Merkezinde 8 Mayıs Çarşamba günü saat 19.30’da gerçekleşti.

Basın bültenlerinizi Türkiye'ye ya da hedeflediğiniz ülkelere dağıtın, markanız medyada daha fazla yer alsın daha fazla konuşulsun.

More from our blog

See all posts
No Comments
 

Yorum Yap