Terakkililer “Bahar Konseri”nde Buluşuyor

No Comments

Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki İlköğretim Kurumu  Okul Aile Birliği, “Terakkiliden Terakkiliye Bahar Konseri”yle Terakkilileri buluşturuyor.   Solistliğini soprano Esra Özbir’in yaptığı konserin geliri AKUT’a bağışlanıyor.  Soprano Esra Özbir ve AKUT’un kurucusu Nasuh Mahruki birer Terakkili.

Bu konseri organize eden Okul Aile Birliği konseri Terakkililerin dayanışması olarak nitelendiriyor. Bir Terakkili olan soprano Esra Özbir’in vereceği konserin tüm gelirinin yine bir Terakkili olan Nasuh Mahruki’nin kurduğu AKUT’a bağışlanıyor olmasının projeyi daha da anlamlı kıldığını belirtiyorlar. Terane Abbaszade piyanosuyla Esra Özbir’e eşlik ediyor. Terakkiliden Terakkiliye Bahar Konserine AKUT bir fotoğraf sergisi ile destek veriyor.

Gönüllülük ve yardımseverliğin öğrencilerinin yaşamlarında farklı örnek ve projelerle yer almasını eğitim yaklaşımının bir parçası haline getiren Terakki bu konserle bir sosyal sorumluluk etkinliğini daha hayata geçiriyor..

Konser Terakki Vakfı Kültür Merkezinde 8 Mayıs Çarşamba günü saat 19.30’da gerçekleşiyor.

 

Bilgi için: Pınar Ayaydın Özkan

Tel: 0212 351 00 60 (Dahili:307)

Basın bültenlerinizi Türkiye'ye ya da hedeflediğiniz ülkelere dağıtın, markanız medyada daha fazla yer alsın daha fazla konuşulsun.

More from our blog

See all posts
No Comments
 

Yorum Yap