Turkcell SuperOnline Sosyal Medya Ödülleri Aday Önerme Süreci Başladı

No Comments

Türkiye’de ilk defa 2010 yılında düzenlenen Turkcell SuperOnline Sosyal Medya Ödülleri, bu yıl da sosyal medyayı en iyi kullanan isimleri ve en etkin sosyal medya kampanyalarını belirlemek üzere yola çıktı.

Turkcell SuperOnline Sosyal Medya Ödülleri, Türkiye’nin en aktif öğrenci kulüplerinden İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından 5 yıldır Bilişim Teknolojileri Zirvesi kapsamında düzenleniyor. Bugüne kadar birçok basın organının ve ünlü ismin gündeminde yer almasının yanı sıra, Twitter’da trending topics listesinde yer alarak büyük ses getiren Turkcell SuperOnline Sosyal Medya Ödülleri, Türkiye’de sosyal medyaya yön veren organizasyonlar arasında yer alıyor.

Bireysel ve Kurumsal olmak üzere 2 ana kategoride düzenlenen Turkcell SuperOnline Sosyal Medya Ödülleri; spor, müzik, mizah, medya, TV kanalı, TV programı, haber sitesi ve spor sitesi gibi dallarda veriliyor. Ayrıca Turkcell SuperOnline Sosyal Medya Ödülleri ile en etkili sosyal medya kampanyası, viral reklam ve mobil uygulamanın yanı sıra, sosyal medyayı en iyi kullanan web girişimi ve markalar belirleniyor.

Geçtiğimiz yıl 25 kategoride 1000’den fazla aday önerilen, toplamda 270.000’in üzerinde oy kullanılan Turkcell SuperOnline Sosyal Medya Ödülleri’nde, bu yılın adaylarının belirleneceği, aday önerme süreci başladı.

Sosyal medya ajansları ve kullanıcıları, web sitesi üzerinden şu günlerde açılan form sayesinde adaylarını önerebilecek. Süreç 28 Eylül tarihinde sona erecek. Adayları belirlemek için www.sosyalmedyaodulleri.com adresinden aday önerme form’unu doldurabilirsiniz.

Her kategoride sosyal medya uzmanları tarafından belirlenen 5’er aday ise 8 Ekim tarihinde halk oylamasına sunulacak. Bilişim Teknolojileri Zirvesi kapanış akşamında düzenlenecek törende ise ödüller sahiplerini bulacak. Sanat, spor, medya ve iş dünyasından ünlü isimlerin yanı sıra, firma ve ajans temsilcilerinin katılımıyla düzenlenecek olan gecede Bilişim Teknolojileri Zirvesi katılımcıları da yer alabilecek.

Ayrıntılı bilgi için: www.sosyalmedyaodulleri.com

www.btz.org.tr

Sponsorluk ve katılım hakkında sorularınız için: info@btz.org.tr

GÖRSELLER:

Basın bültenlerinizi Türkiye'ye ya da hedeflediğiniz ülkelere dağıtın, markanız medyada daha fazla yer alsın daha fazla konuşulsun.

More from our blog

See all posts
No Comments