White Rose’dan “Yüzdeyüz Türk Malı” Reklam Filmi

No Comments

Güçlü Engel, Güvenli Geçit” sloganıyla ülkemiz güvenlik otomasyonu sektöründe öncü firmalardan olan White Rose, Dijital Medyada yayınlamayı hedeflediği yeni reklam filmiyle Yüzde Yüz Türk Malı vurgusu yapıyor.

White Rose’un yeni reklam kampanyası, Güvenlik gibi önemli ve kritik bir durumun sağlanmasında Türk firması ve Türk malı vurgusunun yapıldığı dinamizmin üzerine kurgulandı. “Güçlü Engel, Güvenli Geçit” sloganıyla güvenlik otomasyonu sektöründe adından sıkça söz ettiren White Rose, bu reklam filminde #yüzdeyüzyerli hashtagini kullanarak Türk Malı farkındalığına dikkat çekiyor.

White Rose Hakkında:

Otomasyon sektörünün önde gelen firmalarından olan WHITE ROSE, kuruldugu tarihten bu yana uzmanlaştığı her alanda, ülkemizde en iyi olmakla kalmayıp uluslararası alanda da sunulan hizmetlerinin bilimselliği ve kalitesi ile zirvede yer tutmuş, lider olmanın yanı sıra her zaman lider kalmayı başarabilen bir otomasyon kuruluşu olmuştur.

Sürekli teknolojik gelişmeleri takip ederek size daima en iyi hizmeti sunma prensibini ilke edinmiştir. Ürettiği özel çözümler ve gösterdiği özveri ile her zaman müşterilerinin çözüm ortağıdır. Üstün teknoloji ve kaliteli malzeme kullanılarak hazırlanan ürünler ve 173 bayi, servis ve destek ağı ile Türkiye’nin her bölgesindeki müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir.

Künye:

Reklam Veren: White Rose Motor Sanayi ve Otomasyon Tic. Ltd. Şti

Reklam Veren Sorumlusu: Soner DİLEK

Film Müziği: Ramazan YÜKSEL

Reklam Sesi: Özgür BABAL

Kullanılan Mecra: Dijital

GÖRSELLER

Basın bültenlerinizi Türkiye'ye ya da hedeflediğiniz ülkelere dağıtın, markanız medyada daha fazla yer alsın daha fazla konuşulsun.

More from our blog

See all posts
No Comments