Yılın “En İndirimli” Mücevher Fuarı Başlıyor

No Comments

Üreticiler ile mücevher meraklılarını bir araya getiren Outlet Mücevher Fırsat Günleri,  binlerce seçenek ve %70’e varan indirimlerle 25 Aralık’ta Harbiye Askeri Müze’de başlıyor.  

Her yıl büyük ilgi gören ve gelenekselleşen Outlet Mücevher Fırsat Günleri, bu yıl 25 – 30 Aralık tarihleri arasında İstanbul Harbiye Askeri Müze’de gerçekleşecek. Üreticiden tüketiciye, sertifikalı ve ihraç fazlası mücevherlerin, %70’e varan indirimlerle satılacağı etkinlikte, mücevher firmalarının yapacağı kampanyalar ve indirimler dikkat çekiyor.

İstanbul’un beklediği etkinlik, Outlet Mücevher Fırsat Günleri’ne geri sayım başladı…

Outlet Mücevher Fırsat Günleri, yaklaşmakta olan Yılbaşı için büyük fırsatlarda dolu. Hem bütçeme uygun hem de şık ve değerli bir hediye alsam iyi olur diyenlerdenseniz Outlet Mücevher Fırsat Günleri tam size göre. Üretici firmaların sezon sonu stoklarını satacağı etkinlik kapsamında her bütçeye ve her zevke uygun 49 TL’den 500 bin TL’ye kadar tek taş yüzükler, kolyeler, yüzükler ve küpeler bulmak mümkün.

25-30 Aralık tarihlerinde Harbiye Askeri Müze Ahmet Muratpaşa Salonu’nda gerçekleşecek Outlet Mücevher Fırsat Fırsat Günleri, 11:00 – 20:00 saatleri arasında açık olacak.

 

Outlet Mücevher Fırsat Günleri

Tarih: 25-30 Aralık 2014

Yer:  Harbiye Askeri Müze / Muratpaşa Salonu

Ziyaret Saatleri: 11:00  –  20.00

 

GÖRSELLER

Basın bültenlerinizi Türkiye'ye ya da hedeflediğiniz ülkelere dağıtın, markanız medyada daha fazla yer alsın daha fazla konuşulsun.

More from our blog

See all posts
No Comments