Yılın Son Outlet Mücevher Fırsat Günleri Başlıyor

No Comments

Halk tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Outlet Mücevher Fırsat Günleri, gelen talepler karşısında bir kez daha Anneler Günü için yapılıyor.

07-11 Mayıs 2014 tarihlerinde Harbiye Askeri Müze’de gerçekleşecek Outlet Mücevher Fırsat Günleri, yaklaşmakta olan Anneler Günü için büyük fırsatlarda dolu. Hem bütçeme uygun hem de değerli bir hediye alsam iyi olur diyenlerdenseniz Outlet Mücevher Fırsat Günleri tam size göre. Etkinlik kapsamında “Anne Sevgisi”ni dolu dolu yansıtacak her bütçeye ve her zevke uygun yüzükler, kolyeler, ve küpeler bulmak mümkün.

Düğün mücevheri alışverişiniz için en hesaplı adres

Ayrıca bu etkinlik sayesinde yaz sezonunun da başlamasıyla yaklaşan düğün mücevheri alışverişlerinizi çok uygun fiyat avantajlarıyla en hesaplı hale getirebilirsiniz. Her bütçeye ve zevke uygun alyanslar, tek taş modelleri, takı setleri çok uygun fiyatlarla, üretici firma garantisiyle satılacak.

Üretici firmaların sezon sonu stoklarını ve ihraç fazlası ürünlerini %70’e varan indirimlerle, garantili ve sertifikalı satacağı Outlet Mücevher Fırsat Günleri, 11:00 – 21:00 saatleri arasında girişler ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.

Görseller :

Basın bültenlerinizi Türkiye'ye ya da hedeflediğiniz ülkelere dağıtın, markanız medyada daha fazla yer alsın daha fazla konuşulsun.

More from our blog

See all posts
No Comments