Hizmetler

İşbirliğimiz sonucu yapacağınız dijital PR çalışmaları ve basın bülteni dağıtımları, geleneksel medya ve online medyadaki görünürlüğünüzü arttırırken, müşterilerinizle sürekli ve kalıcı bir iletişim kurmanızı sağlar.

PR Çözümleri

Sunduğumuz PR çözümleri kapsamında markaların medyadaki görünürlüğünü artırarak medya ve müşterileriyle kalıcı bir iletişim kurmalarını sağlıyoruz. Bu kapsamda; Basın bülteni yazımı, basın bülteni dağıtımı, basın odası, medya veritabanı, video bülten dağıtımı, yurtdışı basın bülteni dağıtımı, medya takip ve raporlama çalışmalarını yürütüyoruz.

Online & İçerik Pazarlama

İçerik pazarlaması kapsamında markaların geleneksel pazarlama yöntemlerinden sıkılan tüketicilere fayda sağlayan, değer yaratan, bilgilendiren, ilgilerini çeken, onları dinleyen ve katılmaya davet içerikler sunmasına yönelik dijital medya satın alma, SEO, dijital pr, sponsorlu içerik ve içerik pazarlama çalışmaları gerçekleştirerek hedef kitleleri ile sağlıklı ve uzun ömürlü bir bağ kurabilmeleri sağlıyoruz..

Yazı & Çeviri

Yazı ve çeviri hizmetleri kapsamında markaların hedef kitlelerine ulaşmalarında son derece önemli olan içerikleri kaliteli, uzun ömürlü ve hem markaya hem de hedef kitleye değer katacak şekilde hazırlıyoruz. İçerik çalışmaları olarak basın bülteni yazımı, web sitesi&blog içerikleri, advertorial yazımı, tanıtım yazısı makale ve çeviri hizmetleri sunuyoruz.

Bilgi ve Teklif Talebi
* Doldurulması zorunlu alanlar!