Basın Bülteni Yazımı

Haber değeri taşıyan basın bültenleri için profesyonel basın bülteni yazımı hizmeti alarak bültenlerinizin basın mensuplarının dikkatini çekmesini sağlayın.

Bülten yazımını uzmanlara bırakın

Basın bültenlerinin haberden çok reklam diline yaklaştığı günümüzde göndereceğiniz bültenlerden yüksek verim almak için bülten yazımı konusunda uzman olan ve habercilik deneyimine sahip editörler tarafından hazırlanan basın bültenleri ile markanızın online ve geleneksel medyada haber olarak yer bulma şansını yükseltin.

Kaliteli bültenler ile medyanın dikkatini çekin

Her gün yüzlerce basın bülteni ile muhatap olan ve birçoğunu çöp kutusuna gönderen gazetecilerin işine yarayacak bültenler ile dikkat çekin. Haber yazım kurallarına ve arama motoru optimizasyonuna uygun olarak hazırlanan basın bültenleri ile gazetecilerin ve potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekerek markanızın medyada daha görünür olmasını sağlayın.

Markanıza basın bülteni ile değer katın

Reklamdan ve süslü ifadelerden uzak bir şekilde hazırlanmış profesyonel basın bültenleri ile markanıza haber değeri katın, sektörünüzde güvenilir bir haber kaynağı olduğunuzu vurgulayarak basının ilgisini çekin. Haber değeri taşıyan ve bilgi içeren basın bültenleri ile hem gazetecilerin haber ihtiyacını karşılayın hem de hedef kitlenizin gözünde otorite olun.

Bilgi ve Teklif Talebi
* Doldurulması zorunlu alanlar!