Basın Odası

PR ve iletişim çalışmalarınızı tek bir yerden yönetin. Markanıza özel basın odası ile tüm içeriklerinizi yayımlayın, arşivleyin ve paylaşın.

PR çalışmalarınız için tek bir platform

Medya iletişimi ve PR çalışmalarınız kapsamında markanıza özel tahsis edilen basın odası ile basın bülteni, etkinlik, görsel, video, doküman yayımlamayı, arşivlemeyi, paylaşmayı ve dağıtmayı tek bir platformdan kolayca yaparak rutin işlerde harcayacağınız zamandan önemli ölçüde tasarruf edin. PR çalışmalarınıza hız katın.

Online görünürlüğünüzü artırın

Arama motoru optimizasyonuna sahip online basın odası ile marka, ürün ve hizmetlerinize ait içeriklerin online mecralardaki görünürlüğünü artırın. Basın odanızdaki içeriklerin hedeflediğiniz kitleye ve gazetecilere kolayca ulaşmasını sağlayın.

Gerçek zamanlı analiz edin

Basın odası istatistikleri kapsamında markanıza ait basın odasında en çok okunan bültenlerinizi, basın odanızın ziyaretçi sayısını ve en çok gösterilen içerikleri anlık takip edin. Bülten gönderim raporu ile alıcı sayısı, iletilen sayısı, açılma ve tıklanma sayıları gibi en çok ihtiyaç duyacağınız veriler hakkında anlık bilgi sahibi olun.

Görsel, doküman ve video arşivi oluşturun

Basın odanıza yüklediğiniz görsel, dosya ve videoların otomatik olarak boyutlandırılması, kolay ve hızlı bir şekilde indirilmesi ve kolayca bulunabilmesi gibi özelliklerinden faydalanın, aynı dosyaları tekrar yüklemekle zaman kaybetmeyin.

Basın odanıza iletişim yetkilisi ekleyin

Basın odanıza PR çalışmalarınızı, medya ile ilişkilerinizi profesyonel bir şekilde yönetecek basın iletişim yetkilileri ekleyin, iletişim bilgilerini istediğiniz zaman düzenleyin,  güncelleyin. Marka, ürün ve hizmetleriniz ile ilgili haber yapmak isteyen gazeteciler size kolayca ulaşsın.

Etkinlik yönetimini önceden planlayın

Marka, ürün ve hizmetleriniz ile ilgili düzenleyeceğiniz davet, toplantı ve diğer etkinliklere yönelik planlamaları önceden yapın, etkinliklerinizden medya mensuplarının ve hedef kitlenizin istediğiniz zamanda hızlı ve kolayca haberdar olmalarını sağlayın.

Müşterileriniz için basın odası oluşturun ve yönetin

Ajans olarak hizmet sunduğunuz müşterilerinize özel basın odaları oluşturun, onların basın odasındaki tüm içeriklerini kolayca yönetin, özelleştirin, düzenleyin.  Çoklu basın odası yönetimi özelliği ile tüm bu işlemleri yaparken zamandan önemli ölçüde tasarruf edin.

Sosyal medya hesaplarınızı basın odanızla entegre edin

Sosyal medya hesaplarınızı basın odanızla entegre ederek markanız, ürün ve hizmetleriniz hakkındaki son gelişmeleri sosyal medya aracılığıyla hedef kitlenizin ve basın mensuplarının anlık olarak izlemesini ve takip etmesini sağlayın.

Basın odası kullanmanın avantajları

Medya Merkezi

Tüm içerikleriniz tek bir çatı altında toplanır ve kolayca erişilir. Rutin işleri düşünmeden, zamandan tasarruf ederek maksimum verim elde edin.

Basın Bülteni Dağıtımı

Medya listesi özelliği ile aynı zamanda basın bülteni dağıtımı ve ayrıntılı raporlama yapabilmeye imkan sağlar.

Raporlama

Raporlama ve takip araçlarıyla basın odası ve içeriklerinin kaç kişi tarafından okunduğu ve ziyaret edildiğine dair güncel veriler alırsınız.

Kolay Erişim

Markalar hakkında haber yapmak isteyen gazetecilerin ihtiyaçları olan içeriklere kolay erişebilmesi.

Haber Arşivi

Haber arşivi niteliği taşıması, eski bültenlere ve haberlere kolayca erişilebilmesi.

Medya Görünürlüğü

Medyada kendine yeterince yer bulamamış basın bültenlerinin basın odası sayesinde görünür olur.

SEO

Arama motoru optimizasyonu yapılmış basın odası ile marka adınız arama motorlarında üst sıralarda görüntülenir.

Online Görünürlük

SEO uyumlu basın odası yapısı ile markaların kurumsal web sitelerine göre daha fazla ziyaretçi çeker.

Marka Bilinirliği

Marka bilinirliğine ve görünürlüğüne katkı sağlar.

Ekonomik

Hedef kitleye, potansiyel müşterilere ve yatırımcılara ekonomik bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

Sosyal Medya

Sosyal medyadaki hedef kitlenize yönelik çalışmalarınız için etkin bir merkez ve paylaşılabilir bir içerik kaynağı elde edersiniz.

Erişilebilirlik

Markaların basın iletişim yetkililerine kolay ulaşılmasını sağlaması.