PR Hizmetleri

Sunduğumuz PR Hizmetleri ile markanızın online ve geleneksel medyadaki görünürlüğünü artırabilir, hedef kitleniz ile sürekli ve kalıcı bir iletişim kurabilirsiniz.

PR çalışmaları kapsamında sunduğumuz en etkili hizmetlerden biri olan basın bülteni dağıtımı ile medyada görünürlüğünüzü ve itibarınızı artırabilir, potansiyel müşterilere daha kolay ulaşabilirsiniz.

SEO uyumlu özelleştirilebilir online basın odası hizmetimiz sayesinde markalar kendilerine ait her zaman ulaşılabilir bir haber merkezine sahip oluyor. Basın odası kullanan markalar, iletişim çalışmalarını tek bir çatı altında kolayca gerçekleştirerek zamandan tasarruf ediyor.

Güncel medya veritabanı kullanarak bültenlerinizi 18 bin aktif basın mensubu ve mecra arasından hedef kitlenize en uygun olanlarına ulaştırın.

Markanızın dijital pr çalışmaları kapsamında yapılan basın bülteni dağıtımının tüm sonuçlarını ayrıntılı raporlar ile düzenli olarak takip edebilir, dijital pazarlama kampanyalarınızın etkisini ve markanıza getirisi ölçümleyebilirsiniz.

Yurtdışı basın bülteni dağıtımı hizmetimizden faydalanan markaların basın bültenlerini dünyanın önde gelen haber ajanslarına ve medya kuruluşlarına ulaştırıyoruz. Binlerce kişiden oluşan global medya ağımız sayesinde istenilen hedef kitleye ulaşmak hızlı ve kolay bir şekilde mümkün olabiliyor.

Video bülten dağıtımı hizmeti ile medyada görsel anlamda görünür olarak markanız, ürün ve hizmetleriniz ile ilgilenebilecek hedef kitlenin dikkatini daha kolay çekebilir, video bültenin etkisini ayrıntılı raporlama ile görebilirsiniz.

Bilgi ve Teklif Talebi
* Doldurulması zorunlu alanlar!