Premium Basın Bülteni Dağıtım Paketi

Premium basın bülteni dağıtımı, marka görünürlüğünü en üst seviyeye çıkarmak isteyenler için 'yayın garantili' özel ve etkili bir çözümdür.

Özellikler

__________

Haber Ajansı Dağıtımı

Basın Bültenleriniz Haber Ajansları tarafından 1.700 ‘ün üzerinde aboneye dağıtılır

Yayın Garantisi

Haberiniz en az 40 haber sitesinde yayınlanacak olup bunlardan en az 4 tanesi yüksek tirajlı haber sitesidir.

Basılı Medya Takip

Çözüm ortağımız olan medya takip ajansları ile haberlerinizin takibini sadece online olarak değil basılı medya (Gazete-Dergi) için de gerçekleştiriyoruz.

Tüm Basic Paket Özellikleri

 

 

Basın Bülteni Dağıtımı
  • İlgi alanlarına göre filtrelenmiş yüzlerce yayına bağlı 18.000′ den fazla basın mensubu, Ulusal ve yerel yaklaşık 1.500 Haber Sitesine bültenleriniz ulaştırılır.
Basın Bülteni Yazımı

Basın bültenleriniz, bülten yazım konusunda uzman editörlerimiz tarafından haber ve Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) kurallarına uygun bir şekilde hazırlanır. Onay vermeniz durumunda dağıtıma hazır hale gelir. Önceden hazırladığınız basın bültenleri, optimizasyon işlemleri sonrası dağıtılır.

Online Medya Takip

Dağıtım sonrası 5 iş günü içerisinde haberlerinizi yayınlıyan haber sitelerini raporluyoruz. Excel formatında verilecek raporun içeriği; haberi yayınlayan mecra, yayın tarihi, haberin linki, yayınlandığı kategori ve kullanılan başlıklar.

Muhabir Dağıtım Raporu

Dağıtım yapılan medya mensublarına ilişkin e-mail gönderim raporu

Fiyatlar

__________
1 Bülten ( TL+ KDV ) 1.300
3 Bülten ( TL+ KDV ) 3.500
6 Bülten ( TL+ KDV ) 6.500

Premium Teklif Talebi

__________
* Doldurulması zorunlu alanlar!

G Medya'nın Hizmet Şartları ve Gizlilik Politikası kabul ediyorum.Referanslarımızdan bazıları

Sık Sorulan Sorular
>  Basın bülteni kim tarafından hazırlanacak?
Basın bültenleriniz, bülten yazımı konusunda uzman editörlerimiz aracılığı ile haber ve Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) kurallarına uygun bir şekilde hazırlanır. Onay vermeniz durumunda dağıtıma hazır hale gelir. Önceden hazırladığınız basın bültenleri, optimizasyon işlemleri sonrası dağıtılır.
>  Basın bülteni kimlere ulaşacak?
Basın bültenleri, aktif olarak görev yapan basın mensuplarına, haber ajanslarına, gazetelere, haber sitelerine, bloglara, dergilere, TV ve radyolara ulaştırılır. Güncel medya veritabanı kullanılarak istenilen basın mensubu ve mecraya filtreleme yapılarak gönderim yapılabilir.
>  Yayın garantili basın bülteni dağıtımı nedir?
Dağıtılan basın bültenlerinin müşterilere belirtilen sayıdaki mecrada yayınlanmasıdır. Yayın garantili şekilde dağıtımı yapılan bültenler en azın 60 online mecrada yer alır.
>  Haber ajansı dağıtımı nedir?
Basın bültenlerinin haber ajansları aracılığı dağıtıldığı bir hizmet türü olan haber ajansı dağıtımı ile bültenler haber ajansı üyesi olan kuruluşlara ulaştırılır. Haber ajansı dağıtımı ile servis edilen bültenler medyada daha kolay yer alır.
>  Basın odası nedir?
Markanıza özel olarak Basinodam.com adresinden oluşturduğunuz online basın odanızda basın bülteni, etkinlik, video, görsel, doküman yayımlayabilir, medya veritabanı kullanarak dağıtabilir ve ayrıntılı raporlara ulaşabilirsiniz.
>  Basın odası nasıl oluşturulur?
Markanız için bir basın odası oluşturmanız çok kolaydır. Basinodam.com'un ana sayfasında yer alan Basın Odası Aç butonunu tıkladıktan karşınıza çıkan alanda yer alan bilgileri doldurarak basın odanızı oluşturabilirsiniz.
>  Görsel, video, link ve doküman ekleyebilir miyim?
Basinodam.com üzerinden oluşturduğunuz basın odanıza görsel, video, doküman ve link ekleyebilir, arşivleyebilir ve istediğiniz zaman düzenleyebilirsiniz.
>  Hangi raporlara ulaşabilirim?
Basın odası ile ilgili güncel veriler, paket bilgileri, e-posta limitleri, bülten gönderim raporu, basılı ve online haber takip raporu gibi istatistiklere kolayca ulaşabilirsiniz.