Dijital PR

Dijital PR ile markanızın online mecralardaki imajını potansiyel müşterilerinize ve iş ortaklarına etkili bir şekilde yansıtın.

Online haber siteleri, bloglar, forumlar, sosyal medya platformlar ve arama motoru, gibi internet araçlarının halkla ilişkiler amaçlı kullanılması olan dijital pr, her geçen gün daha fazla önem kazanıyor.

Markaların, hedef pazarda yerini alması ve tüketiciler ile markaları bir araya getirmek için dijital pr hizmetinden yararlanmak, marka imajını potansiyel müşterilere ve iş ortaklarına yansıtmak açısından büyük önem taşıyor.

GMEDYA olarak markaların ve kişilerin online mecralarda daha görünür olmaları ve hedef kitlelerine kolayca ulaşabilmesi açısından etkili dijital pr çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Dijital pr konusunda uzman ekibimiz, sizlere, ürün ve hizmetlerinize ve hedef kitlenize uygun sosyal medya stratejileri belirleyerek online medyada ve diğer internet mecralarında doğru olarak konumlandırılmanızı, müşteri ve paydaşlarınızla iletişim halinde olmanızı sağlıyor.

Bu kapsamda markalar ve kişiler için profesyonel basın bülteni-şirket haberi yazımı, yurtiçi ve yurtdışı basın bülteni dağıtımı, video bülten dağıtımı, ayrıntılı raporlama, medya takibi, basın odası oluşturma, tanıtım yazısı - advertorial yazımı ve dijital medya satın alma, SEO dostu içerik yazımı gibi birçok çalışmayı profesyonel kadromuzla gerçekleştiriyoruz.

Bilgi ve Teklif Talebi
* Doldurulması zorunlu alanlar!