Sponsorlu İçerik

Sponsorlu içerik, tanıtım yazısı, link inşası (Link Building) ve backlink çalışmaları ile hedef kitlenize etkili, doğal ve ekonomik bir şekilde ulaşın.

Tanıtım yazısı ile yükselin

SEO çalışmaları kapsamında önemi hızla artan sponsorlu içerik (Tanıtım yazısı) ile marka, ürün ve hizmetlerinizin arama motoru sonuçlarında üst sıralara çıkmasını sağlayın. Hedef kitleniz ile alakalı etkili web sitelerinde linkli bir şekilde yayınlatacağınız tanıtım yazısı ile web sitenizin arama motorunda üst sıralarda yer almasını sağlayarak daha fazla potansiyel müşterinin dikkatini çekin.

Organik ziyaretçi çekin

Web siteniz, ürün ve hizmetleriniz ile alakalı hedef kitlenin dikkatini çekecek, doğal ve fayda sağlayıcı bir şekilde kurgulanmış içerikler ile hem ziyaretçilerin hem de arama motorunun gözdesi olun. Organik ziyaretçi trafiği ile arama motoru sonuçlarında daima üst sıralarda yer alarak görünür marka bilinirliğinizi artırın.

Hedef kitlenize değer katın

Son yıllarda markalar tarafından en çok tercih edilen dijital pazarlama araçlarından biri olan sponsorlu içerik çalışmaları ile potansiyel müşterilerinize fayda sağlayıcı bilgileri haber tadında sunarak ürün ve hizmetlerinize dikkat çekin. Hedef kitlenize sunduğunuz keyifli içerikle hem markanıza değer katın hem de potansiyel müşterilerinizi artırın.

Sık Sorulan Sponsorlu İçerik Soruları

1
Sponsorlu İçerik - Tanıtım Yazısı Nedir

Sponsorlu içerik, bir reklam veren tarafından ödemesi yapıldıktan sonra web sitenizi, hizmetlerinizi veya ürünlerinizi tanıtmak ve arama motorlarındaki sıralamanızı iyileştirmek amacıyla web sitenize link çıkışı sağlanan tanıtım içeriğidir.

2
Sponsorlu İçerik Nasıl Yazılır?

Sponsorlu içerik veya tanıtım yazılarında doğrudan reklam içeren metinler kullanabileceğiniz gibi okuyuculara içeriğin bir reklam olmadığını hissettirecek, vereceğiniz tavsiye ya da bilgiler ile keyifle okunacak bir yazı hazırlayabilirsiniz. İçeriğin bu şekilde hazırlanması, markanızın daha akılda kalıcı olmasını ve güvenilir görünmesini sağlamaktadır. Artık her online içerikte olduğu gibi sponsorlu içerikleri hem kullanıcı deneyimi açısından yüksek seviyede tutup hem de arama motoru optimizasyonu (SEO) kurallarına uygun şekilde hazırlamalısınız.  

3
Sponsorlu İçerik Yayınlamanın Faydaları Nelerdir?

Web siteniz için ziyaretçi, marka bilinirliği ve arama motoru sıralamalarında yükselme elde edersiniz.

4
Tanıtım Yazısı Nasıl Yazılmamalı?

Tamamen reklam öğelerinden oluşan ve kullanıcı deneyimi göz ardı edilerek sadece SEO kriterlerine göre yazılmış içeriklerin, metin içerisinde link çıkışı olsa dahi web sitenize ziyaretçi kazandırma olasılığı düşük olduğundan size önerimiz sadece okunabilecek ve ziyaretçiye faydalı bir içerik sunmanızdır.

5
Sponsorlu İçerik Çalışmalarının Bütçesi Nedir?

Sponsorlu içerik çalışmalarında bütçe, yayın alınacak web sitelerinin kendi politikaları doğrultusunda değişmektedir. Çeşitli SEO ve ziyaretçi sayısı gibi kriterler ile belirlenen fiyatlandırmalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı İletişim Talebi