Medya Takip ve Raporlama

Medya takip ve raporlama, markaların sonraki kampanyaları açısından etkili bir yol çizmesini kolaylaştırdığı gibi medyadaki konumunu da görmelerini sağlıyor.

Basın odanızın performansını ölçümleyin

Markanıza özel oluşturulan online basın odasında yayımladığınız içerikler ile ilgili görüntülenme, okunma vb. tüm verileri anlık olarak kolayca ölçümleyin. En çok okunan basın bültenleri, basın odası ziyaretçi sayısı ve en çok gösterilen içerikleri anlık takip ederek basın odanızın performansını ölçümleyin.

Bültenlerinizin etkisini analiz edin

Basın bülteni gönderim sonuçlarını ayrıntılı analiz ederek bülten gönderim performansınız hakkında bilgi sahibi olun. Ayrıntılı basın bülteni gönderim raporu ile basın bültenlerinizin etkisini ölçümlemede ihtiyaç duyacağınız tüm bilgileri (bülten gönderim zamanı, alıcı, iletilen, açılan ve tıklanan sayısı vb.) anlık olarak görün.

Google Analytics entegrasyonu daha fazla veri elde edin

Basın bültenleriniz ile ilgili daha fazla ve ayrıntılı veri elde etmek istiyorsanız mevcut Google Analytics hesabınızı basın odanız ile entegre ederek ihtiyacınız olan tüm verilere anlık olarak hızlı bir şekilde erişin, raporlayın ve analiz edin.

Bilgi ve Teklif Talebi
* Doldurulması zorunlu alanlar!